All inclusive dovolená

Dovolená all inclusive by se mohla jednoduše stát synonymem pro pohodlnou dovolenou bez starostí. All inclusive program znamená, že v ceně svého pobytu máte zahrnutý veškerý servis a na své dovolené se už tak nemusíte o nic starat. All inclusive resort vám zajistí jídlo minimálně třikrát denně (snídani, oběd a večeři), a někdy navíc dezerty, zmrzlinu a nealkoholické i alkoholické nápoje. V některých máte navíc zajištěnou i řadu aktivit zdarma. Obrovskou výhodou all inclusive dovolené je, že předem víte, kolik za dovolenou utratíte.

Co zahrnuje all inclusive dovolená?

Nabídka all inclusive programu se liší podle jednotlivých zemí a konkrétních hotelů. Vždy zahrnuje snídani, oběd a večeři, některé hotely ale nabízí i svačinky, jako zákusky, zmrzlinu nebo saláty během celého dne. Snadnou a bezplatnou dostupnost sladkostí a svačinek pravděpodobně ocení hlavně rodiny s dětmi. Rozdíly jsou i v nabídce nápojů. Některé hotely nabízí jako součást all inclusive dovolené nealkoholické nápoje, pivo a víno, u jiných je samozřejmostí i široký výběr všech alkoholických nápojů.

Kromě jídla a pití máte na all inclusive dovolené mnohdy zdarma k dispozici i různá sportoviště jako plážový volejbal nebo tenisové kurty, bazén, lehátka a slunečníky na pláži nebo služby animátorů. Některé all inclusive resorty nabízí i kino a diskotéku. Než ale vyrazíte na dovolenou all inclusive, nezapomeňte se předem informovat, jaké konkrétní služby máte v ceně.

All inclusive nebo Ultra all inclusive?

Pokud si chcete dopřát ještě vice komfotu než v rámci dovolené all inclusive, doporučujeme ultra all inclusive dovolenou. Zaplatíte sice o trochu více, dostanete ale lepší servis. Ten vždy opět záleží na konkréním hotelu, obvykle může zahrnovat například nonstop dostupnost alkoholických nápojů, koš plný čerstvého ovoce přímo na pokoji, nabídku čerstvých džusů nebo nonstop pokojový servis.

Vyražte na all inclusive dovolenou do Egypta, Bulharska nebo Řecka

All inclusive dovolená je typická zejména pro Egypt, Turecko nebo Tunisko. Právě tady se na dlouhých písčitých pláží nachází řada krásných all inclusive resortů, které nabízí vše, o čem sníte. Výhody all inclusive balíčku si ale můžete vychutnat i na dovolené v Bulharsku, Řecku, Španělsku nebo na Kanárských ostrovech.

Užijte si nejlepší dovolenou

Na all inclusive dovolené se jednoduše nemusíte starat o nic. Vše potřebné pro ideální dovolenou najdete v areálu svého resortu. Ten si vyberte z bohaté nabídky na našem webu a leťte si užít svou dovolenou s veškerým komfortem a za nejlepší ceny. Šťastnou cestu!

All inclusive dovolená