Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Bulharsko ×
    • Jižní bulharská riviéra (Burgas) ×
    • Primorsko ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Primorsko

Dlouhé písečné pláže, velké hotely s kvalitním servisem, skvělé jídlo a spousta zábavy pro celou rodinu. Tohle jsou důvody, proč si tisíce českých turistů oblíbili Primorsko jako jednu z ideálních prázdninových destinací. Dovolená v Primorsku na jihu Bulharska splní veškerá očekávání hlavně těch méně náročných cestovatelů, kteří si chtějí na dovolené hlavně odpočinout a pobavit se. K odpočinku vám poslouží zlatavé pláže nebo hotelový bazén, za zábavou můžete vyrazit třeba do místního aquaparku nebo jedné z řady restaurací a diskoték.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Primorsko

Je nám líto,

ale vyhledání podle vámi nastaveného filtru nepřineslo žádné výsledky.
Zrušte nastavení nebo si filtr vlevo nastavte znovu.

Nenáročná zábava pro celou rodinu

Primorsko leží v jižní části Bulharska na pobřeží Černého moře, asi 50 kilometrů od Burgasu, tedy od mezinárodního letiště. Tato oblíbená prázdninová lokalita je stale populárnější mezi turisty a to má přirozeně velký vliv na rostoucí kvalitu lokálních služeb a hotelů. Z malé rybářské vesnice se tak postupně stává centrum zábavy. Samozřejmostí jsou kvalitní hotely i levnější apartmány, čisté pláže, restaurace, obchody, bary, diskotéky, tržiště a další turistické atrakce. Hlavně rodiny s dětmi určitě uvítají místní aquapark na špičkové úrovni s desítkami moderních skluzavek, sportovním vybavením a řadou restaurací a kaváren.

Primorsko – české jídelníčky i české ceny

Čeští turisté si oblíbili dovolenou v Primorsku nejen díky kvalitním službám a hezkým plážím, ale i proto, že se tu jednoduše cítí jako doma. Místní mají české turisty v oblibě, v letovisku se domluvíte česky a některé restaurace mají dokonce české jídelníčky. Ve městě objevíte dokonce i České informační centrum s knihovnou. I proto se Primorsku přezdívá “česká kolonie”. Pokud tedy vyrazíte na zájezd do Primorska, připravte se, že zde určitě narazíte na nejednoho krajana. A ještě jedna výhoda – ceny v Bulharsku jsou velmi podobné těm našim, což rozhodně ocení každý, kdo na dovolené nechce šetřit a rád si vychutná třeba místní delikátní gastronomii.

Do Primorska se Sunmix.cz

Rozhodli jste se strávit svou dovolenou v oblíbeném Primorsku? Pak si v klidu projděte naši nabídku od českých, ale i německých a rakouských cestovních kanceláří a zakupte si zájezd, který vám bude nejvíce vyhovovat. Příjemnou dovolenou!