Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Bulharsko ×
    • prosinec 2018
    • All inclusive ×
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:
kontakt@sunmix.cz

Dovolená Bulharsko

Dovolená v Bulharsku je opravdovým požitkem se zárukou krásného počasí, teplého moře, písečných pláží a dobré kuchyně. Bulharsko dokáže nabídnout stejný komfort jako francouzská nebo španělská letoviska, ale za daleko nižší ceny. Hotelové all inclusive resorty zde nabízejí vynikající bazény se skluzavkami a výhodnou polohu v blízkosti moře a pláže. 

Přečtěte si více

Populární zájezdy Bulharsko

Je nám líto,

ale vyhledání podle vámi nastaveného filtru nepřineslo žádné výsledky.
Zrušte nastavení nebo si filtr vlevo nastavte znovu.

Počasí v Bulharsku

Středomořské klima u pobřeží Černého moře zajišťuje ideální prázdninové podnebí. Teploty vzduchu se v létě pohybují kolem 30 stupňů. Voda se zde prohřívá velmi rychle, a to až na 27 stupňů a chladne naopak velmi pomalu. Nejvíce turistů sem zamíří právě v letních měsících. Už červen ale vítá cestovatele příjemnými, téměř letními teplotami. V září opět teploty trochu klesají, ale moře zůstává nadále prohřáté. Proto se nemusíte bát vyrazit na dovolenou do Bulharska i mimo hlavní letní sezónu a ušetřit tak ještě více.

Dovolená Bulharsko all inclusive

Podél celého pobřeží Černého moře najdete krásné písečné pláže a all inclusive resorty. Jedním z nejvšestrannějších a nejvíce vyhledávaných míst Bulharska je Slunečné pobřeží. Mnoho hotelů s all inclusive nabídkou najdete také kolem pobřeží Bulharska v oblasti Zlatých Písků. Již název oblasti vypovídá o kráse místních pláží pokrytých světlým pískem zlatavé barvy. Bulharsko je ideální letní destinací, která vás okouzlí natolik, že se do ní budete chtít vracet. Kromě různorodých zábavních atrakcí můžete v Bulharsku najít také příjemné bary, kavárny a restaurace.

Výlety na bulharské dovolené

Pro cestovatele a dobrodruhy, kteří se nechtějí jen opalovat na pláži, má Bulharsko několik řešení. Můžete se odsud například vydat na výlet do Turecka, se kterým Bulharsko sousedí na jihozápadě. Nebo si přejete raději výlet někam poblíž za zábavou? Pak navštivte velký vodní park Action Aqua Park na Zlatých Pískách. Během své dovolené v Bulharsku se můžete jet také podívat do malebného přímořského městečka Nesebar. Toto místo je považováno za jedno z nejstarších měst v Evropě. Objevte nádherné památky z dávných dob, které patří do světového dědictví UNESCO.

All inclusive letoviska u Černého moře

Navštivte jedno z následujících all inclusive středisek na pobřeží Černého moře:

- Burgas
- Varna
- Slunečné pobřeží
- Primorsko
- Pomorie
- Elenite
- Obzor

Objednejte si dovolenou v Bulharsku ještě dnes!

Zakupte si svou dovolenou v Bulharsku rychle a snadno na Sunmix.cz. Podívejte se také na naši nabídku all inclusive zájezdů do Bulharska a vybírejte nejen z portfolia českých, ale i zahraničních cestovních kanceláří. Přejeme vám šťatsný výběr a hezký zážitek!