Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Chorvatsko ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Chorvatsko

Chorvatsko je už tradičně jednou z nejpopulárnějších destinací pro české turisty, kteří se vydávají na letní dovolenou u moře. Nejenom blízkost (jak geografická, tak jazyková) udělala z Chorvatska jedničku pro letní dovolené. Chorvatsko je země čistého moře, dobrého jídla, krásné přírody, kultury a skvělého počasí. Země je také zajímavá svým velkým počtem ostrovů, na které se můžete podívat. Chorvatsko je vynikající destinace pro každého, kdo si chce užít prosluněného odpočinku a přitom neutratit spoustu peněz. 

 

Dovolená v Chorvatsku nabízí bezpočet míst, kam se vydat. Celá země si vine podél pobřeží, díky tomu v Chorvatsku najdete ty nejrozmanitější pláže. Divoké skalnaté přístupy k moři, oblázky nebo dokonce i hladký písek.

Užijte si místní kuchyni

Že Chorvatsko už velmi dobře znáte? Odhalte jeho krásy i z jiných pohledů. Vydejte se do Chorvatska na all inclusive dovolenou. Nespornou výhodou all inclusive středisek je, že zatímco vaše děti se zabaví v bazénu nebo s animačním týmem, vy si můžete v klidu vychutnat všechny výhody all inclusive dovolené - neustálý servis a přísun jídla i pití po celý den. Během svého all inclusive pobytu tak rozhodně neuniknete ochutnávce některé z místních specialit. Vybírat můžete z nabídky chutných pokrmů z čerstvých ryb a mořských plodů nebo tradičních chorvatských čevabčiči a pljeskavice.

 

V naší nabídce ale samozřejmě najdete i řadu zájezdů s polopenzí, plnou penzí, snídaní nebo vlastním stravováním.

Poklad na Stříbrném jezeře a UNESCO

Během své dovolené v Chorvatsku si užijete mnoho krásných výletů, za návštěvu bezpochyby stojí například Národní park Plitvická jezera s úchvatným pohledem na křišťálově čistá jezera a vodopády. Tato exoticky vyhlížející krajina uhranula i filmaře a Plitvická jezera se před lety stala místem natáčení dnes už kultovního filmu Poklad na Stříbrném jezeře o slavném náčelníkovi Apačů Vinnetouovi. Tento národní park se dostal také na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. 

 

Zajímá vás ale spíše prohlídka města? Na výběr máte například z měst, jako je Split, Trogir nebo Dubrovník. Nádherná městečka ale objevíte i na severu Chorvatska, na Istrii. Projděte se malebnými uličkami Poreče, Puly a nebo Rovinje, které se zcela právem přezdívá Perla Istrie. Právě tato města se navíc večer stávají centry noční zábavy s nespočtem restaurací, kavárniček, barů a klubů. 

Chorvatsko se Sunmix.cz online

Objednejte si dovolenou v Chorvatsku se Sunmix.cz, vybírat můžete ze široké nabídky tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří. Šťastnou cestu!

 

Populární zájezdy Chorvatsko