Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Dominikánská republika ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Dominikánská republika

Ostrov v srdci Karibiku

Dominikánská republika se společně s Haiti nachází na ostrově v srdci Karibiku. Perla Karibiku, jak se ostrovu přezdívá, je proslulá krásnou krajinou a příjemným počasím po celý rok. Na svojí exotické dovolené v Dominikánské republice si můžete užít šnorchlování a potápění v okolí ostrova Saona, golf, rybaření, jízdu na koni, surfování, safari v jeepu, jungle tour v národním parku Del Este nebo pozorování velryb v zátoce Samana

Přečtěte si více

Populární zájezdy Dominikánská republika

 

Nejslavnějšími středisky pro dovolenou v Dominikánské republice jsou Punta Cana, Puerto Plata a Playa Dorada

Počasí v Dominikánské republice

Subtropické podnebí zajišťuje, že počasí v Dominikánské republice zůstává stejné v průběhu celého roku. Ostrov se tak stává ideální destinací pro zimní exotickou dovolenou, díky níž uniknete evropské zimě a užijete si tepla v Karibiku.  Teplota vzduchu dosahuje téměř třicítky a moře se ohřívá na přibližně 26 stupňů. Od května do října naměříte v Dominikánské republice vyšší srážky, protože na tyto měsíce připadá období dešťů. V létě vás tak může občas skropit rychlý letní liják. Mezi srpnem a listopadem je pak zvýšená šance výskytu hurikánů. Ideální čas na návštěvu tohoto karibského ráje je mezi listopadem a dubnem.

Krásná luxusní letoviska

Střediska, která se nachází uprostřed zeleně a bílých pláží, jsou zde opravdu dechberoucí. Hotelové řetězce jako Iberostar, Barcelo a Bahia Principe jsou luxusně vybavené a poskytnou vám jen to nejlepší zázemí. Neváhejte se vydat do Dominikánské republiky na all inclusive dovolenou, abyste si svoje prázdniny užili do sytosti.

Na Sunmix.cz najdete širokou nabídku zájezdů do Dominikánské republiky nejen od tuzemských, ale i od zahraničních cestovních kanceláří. Nezapomenutelnou dovolenou!