Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Egypt ×
    • Marsa Alam ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Marsa Alam

Marsa Alam je ideálním letoviskem pro ty, kteří neholdují přeplněným plážím a přemíře turistického ruchu, ale naopak si rádi užijí klidnou dovolenou. V současnosti nejrychleji se rozvíjející egyptská destinace leží asi 200 kilometrů jižně od Hurghady, tedy na jihovýchodě země na břehu Rudého moře, a nabízí naprostý komfort. Překrásné all inclusive rezorty připomínající paláce z pohádek lákají na luxusní vybavení, skvělý servis, vybrané lahůdky místní i mezinárodní kuchyně, nádherné pláže nebo bohatý podmořský svět. Nevěříte? Schválně si zkuste prohlédnout několik fotografií z Marsa Alam a zamilujete se na první pohled.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Marsa Alam

Přepychové potápění a šnorchlování

Pokud jste fanouškem potápění nebo šnorchlování, na dovolené v Marsa Alam si užijete dosytosti. Místní korálový útes totiž patří k těm nejkrásnějším na světě. Při troše štěstí můžete pod hladinou narazit i na želvy nebo si zaplavat s delfíny. Vybavení na šnorchlován si můžete půjčit ve svém hotelu. A co se týká potápění, na místě je řada škol, v nichž můžete projít profesionálním kurzem. Vyzkoušet si tu můžete i windsurfing, vodní lyže nebo parasailing.

 

Dechberoucí podmořský ráj, zlatavé pláže, romantické zátoky a blankytně modré prohřáté moře ale nejsou tím jediným, co vám Marsa Alam nabízí. Za kulturním poznáváním se můžete vydat na výlet a zblízka si prohlédnout hned několik celosvětově známých, impozantních památek. Navštívit můžete chrámy v Karnaku a Luxoru nebo Údolí králů.

Objednejte si all inclusive dovolenou v Marsa Alam ještě dnes


Stabilní krásné počasí s vysokými teplotami dělá z Marsa Alam celoročně vyhledávanou destinaci. Pokud si chcete užít luxusní a hlavně bezstarostnou dovolenou, vydejte se do jednoho z all inclusive rezortů, který vám zajistí nejen zábavu na celý den, skvělý servis, snídani, oběd i večeři, ale bude vás po celý den rozmazlovat také koktejly, dezerty a svačinkami.


Najděte si se Sunmix.cz ideální dovolenou za tu nejlepší cenu a leťte si užívat za sluncem. Pokud si nedokážete vybrat, s výběrem vhodného ubytování vám rádi poradíme.