Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Egypt ×
    • Rudé moře ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Rudé moře

Jste fanouškem potápění? Dovolená u Rudého moře vám nabízí skvělé podmínky k objevování podmořského světa a užívání si krás Rudého moře. Dovolená v Egyptě vám nabídne nejkrásnější korálové útesy na světě. Kromě krásného podvodního světa tady najdete také nádherné bílé pláže, četné antické památky a mystickou atmosféru, kterou nikde jinde nepocítíte. Pro milovníky slunce, moře, pláží, kultury a Rudého moře je tohle ideální dovolená!  

Užívejte si dovolenou na pobřeží Rudého moře

Během svojí letní dovolené tady můžete objevovat mnoho egyptských měst Přemýšlíte například nad oblastmi jako: Marsa Alam, Sharm El Sheikh, El Gouna, Makadi Bay a nebo nad hlavním turistickým centrem Hurghada? Všechna tato místa stojí za vaši pozornost. Můžete jít nakupovat, vychutnat si jídlo v některé z mnoha restaurací nebo si večer vypít drink v barech a kavárnách. Samozřejmě, že krásný den si můžete také užít na pláži a osvěžit se v Rudém moři.

 

All inclusive resorty, které nabízí vynikající servis, navíc nabízí spoustu možností, jak strávit den, aniž byste opustili hotelový komplex. Jídlo je k dispozici od časného rána až do pozdního večera a nápoje a chutné koktejly jsou pro vás připravovány po celý den. Nezapomeňte po večeři rozhodně ochutnat vyhlášené egyptské dezerty!

Zakupte si dovolenou u Rudého moře se Sunmix.cz

Chcete se potápět v nejkrásnějším podmořském světě a vydat se na výlety za kulturou? Pak se podívejte na naši nabídku na Sunmix.cz a objednejte si svou ideální dovolenou u Rudého moře v jednom z all inclusive resortů.

Populární zájezdy Rudé moře