Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Egypt ×
    • Rudé moře ×
    • Hurghada ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Hurghada

Hledáte oázu klidu? Rádi byste si užili krásné moře, nádherné pláže a starověké monumentální památky? Hledáte zkrátka destinaci pro ideální dovolenou bez jediné chybičky? Pak jste tu na správném místě. Dovolená v Hurgadě v jednom z all inclusive resortů je totiž tím správným řešením. Pobyt v luxusním resortu vám zajistí naprostý komfort, o skvělou relaxaci se postarají široké písčité pláže, čisté moře a nebe bez mráčků. A když vás lenošení na pláži nebo u bazénu přestane bavit, můžete si zajet na výlet a pokochat se nádhernými památkami.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Hurghada

Hurghada – turistický ráj

Hurgada je egyptskou nejoblíbenější a nejnavštěvovanější destinací, do níž míří turisté z celého světa. Jde o přístavní město na břehu Rudého moře, v němž žije asi 40 000 obyvatel. Cestovatele lákají hlavně dlouhé pláže, potápění a šnorchlování v Rudém moři a možnost výletů do hlavních turistických atrakcí. Hlavními částmi Hurghady jsou El Dahar - staré centrum s arabskými tržišti, a Sakkala, kde najdete obchody a moderní bary a restaurace.

Zábava pro každého

Kdo vyrazí na dovolenou do Hurghady, měl by povinně vyzkoušet potápění nebo šnorchlování, místní podmořský korálový útes patří k tomu nejkrásnějšímu, co můžete v Egyptě vidět. Pokud se vám poštěstí, můžete zahlédnout i žraloka nebo obří želvy. Ideálním je například ostrůvek Giftun, kam si můžete udělat výlet lodí. Ve městě je navíc řada škol potápění i plachtění a surfování.


Jste spíše kulturní typ? O světoznámých památkách, které dýchají starověkem, jste se určitě učili už ve škole, prohlédnout si je ale na vlastní oči – to je jiná! Zavítejte do Káhiry, pokochejte se pyramidami a Velkou sfingou v Gíze nebo Džoserovou pyramidou v Sakkáře. Nechte se uchvátit chrámy v Karnaku a Luxoru nebo pohřebištěm v Údolí králů.

Objednat si dovolenou v Hurghadě nikdy nebylo snazší

Všechny all inclusive hotely v Hurghadě jsou ideálním místem pro dovolenou jak v létě, tak v zimě. V letních měsících stoupají teploty vysoko nad 30 stupňů, možnost ochladit se v luxusním bazénu několik kroků od vašeho pokoje a nebo v čistém moři jen o málo kroků dál je tak naprosto ideální. Luxusní all inclusive resorty vám zajistí vysoký komfort a postarají se vám o skvělé pokrmy i nápoje.