Jasmine Palace Resort & Spa
  • *
  • *
  • *
  • *

Hurghada, Rudé Moře, Egypt

  • Hotel zajišťuje pokojovou službu
  • Hotel má vlastní dětské hřiště
  • Kavárna je přímo v hotelu
  • Zrenovováno v roce 2014
Nejnižší cena platí:
2. ledna na 7 nocí
se 2 osobami
z letiště Praha
Pokračovat na ceny
za osobu od8 357

Informace o Jasmine Palace Resort & Spa

Vybavení

Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (za poplatek) a síť WiFi. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna a bar. Jsou zde i obchody. Děti se mohou vydovádět na hřišti. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. K dispozici je služba hlídání dětí, pokojová služba, prádelna a kadeřnictví. Dále je v nabídce shuttleservis.

Vybavení pokoje

Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, obývací část, kuchyň a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón nebo terasu. K příjemné atmosféře přispívá u většiny pokojů i výhled na moře. V pokojích se nachází oddělené ložnice nebo dvoulůžková postel. K vybavení patří také sejf a minibar. K vybavení ubytovacích jednotek patří lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Součástí základní výbavy pokojů je také telefon a televize. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Resort má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou využít i terasu, terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. Příjemné uvolnění slibuje vířivá vana, jež se nachází v blízkosti bazénu. U bazénu se nachází bar s možností drobného občerstvení. Resort nabízí pestrý outdoorový sportovní program, ke kterému patří hra boccia, plážový volejbal a volejbal, za poplatek dále také jízda na koni. Hosté resortu si mohou vybrat z bohaté nabídky vodních sportů, jako je windsurfing, jízda na kánoích, šnorchlování a potápění, stejně tak jako plachtění, jež je v nabídce za poplatek. Resort nabízí celou řadu indoorových sportovních aktivit, mezi nimi například fitness studio, stolní tenis, šipky a gymnastiku. Za poplatek nabídku doplňuje kulečník. Za příplatek jsou různé wellness programy jako spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon a masáže. Mezi další volnočasové nabídky patří animační program, diskotéka, miniklub a mini diskotéka pro děti.

Stravování

Resort nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře a stravování all inclusive. Připravit je možné také speciální jídla, například vegetariánská jídla. Resort nabízí také možnost občerstvení. Rozlévají se nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako Visa a MasterCard.

Autorem textu je GIATA. Výše uvedený popis se může změnit v závislosti na zájezdu. Podrobnosti o vámi vybraném zájezdu a cestovní kanceláři najdete pod červeným symbolem "i" na pravé straně po tom, co zvolíte konkrétní zájezd.
Pokračovat na ceny