Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Egypt ×
    • Sinajský poloostrov ×
    • Sharm el Sheikh ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Sharm el-Sheikh

Věděli jste, že existuje místo, kde ročně spadnou méně než 3 milimetry srážek? Tím místem je Egypt, země faraonů, pyramid a stálého slunce. A mezi neoblíbenější egyptské destinace patří letovisko Sharm el-Sheikh – město ležící na cípu Sinajského poloostrova na východě země, která je proslulá nádhernými plážemi, průzračným mořem a bohatým podmořským životem.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Sharm el Sheikh

Prosluněná dovolená v Sharm el-Sheikh

Dovolenou v Sharm el-Sheikh si nejlépe užijete v jednom z all inclusive rezortů, které vynikají luxusem a pohodlím, skvělou stravou a blízkostí krásných písečných pláží. Chcete se prohřát u moře a pořádně zrelaxovat unavené tělo a to za ty nejlepší ceny? Pak jste tu správně.

Dovolená plná možností

Potápění, šnorchlování a vodní sporty. Aktivity, které za to v Sharm el-Sheiku rozhodně stojí. Podmořský korálový útes na dně Rudého moře je jedním z nejnádhernějších a nejpestřejších na světě. Můžete zde potkat i druhy ryb, které se nikde jinde na světě nevyskytují. Neuvěřitelným zážitkem je  take výlet do blízkého národního parku Ras Mohammed, který má dvě části – pevninskou a mořskou. V té mořské si můžete prohlédnout želvy, barakudy nebo žraloky, v té pevninské si zase můžete vyjet do safari a obdivovat zejména velké množství ptactva.

 

V Sharm el-Sheiku máte také samozřejmě možnost strávit odpoledne nakupováním nebo procházkami po památkách. Za prohlídku rozhodně stojí například Klášter svaté Kateřiny v poušti na úpatí Mojžíšovy hory v místě, kde podle Bible spatřil Mojžíš hořící keř. A pokud vás lákají extrémní sporty, ani s tím nebude problém, můžete se vydat na celodenní túru nebo si vyzkoušet canyoning.

Vyražte na dovolenou do Sharm el-Sheiku

Pokud jste se rozhodli pro all inclusive dovolenou v prosluněném letovisku Sharm el-Sheik, nezbývá, než si vybrat hotel, který vám perfektně sedne. Na stránkách Sunmix.cz si můžete dovolenou nejenom vybrat, ale rovnou i bez zbytečného čekání a zařízování objednat. A to za tu nejlepší cenu!