Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Egypt ×
    • prosinec 2018
    • All inclusive ×
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:
kontakt@sunmix.cz

Dovolená Egypt

Pokud jste někdy navštívili zemi faraónů, pak je téměř jisté, že Egypt budete chtít vidět znovu. Pokud jste ale slavnou zemi na Nilu ještě nenavštívili, pak byste na seznam svých přání rozhodně měli připojit all inclusive dovolenou v Egyptě. Země, jejíž historie se začala psát už na počátku lidské civilizace, nabízí ideální kombinaci mezi pohodlnou dovolenou u moře a poznáváním monumentální historie.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Egypt

Egypt: Země slavných faraónů

Egypt je skutečně výjimečná destinace pro každého, kdo chce na vlastní oči vidět pyramidy, zažít zajímavé výlety a zároveň si v klidu vychutnat slunce, moře a písčité pláže. Egyptské resorty nabízejí to nejlepší z obou světů. Přemýšlíte například nad oblastmi jako: Marsa Alam, Sharm El Sheikh, luxusní letovisko El Gouna, Makadi Bay, Sahan u východního pobřeží Akabského zálivu a nebo nad hlavním turistickým centrem Hurghada? Všechna tato místa stojí za podívanou.

Počasí v Egyptě

Egypt jako jedna z mála destinací vítá turisty celoročně. Přímořská letoviska na pobřeží Rudého moře zvou cestovatele k opalování, vodním sportům a potápění v létě i v zimě. V létě teplota vody šplhá až k 28 stupňům, počasí v Egyptě v létě bývá velmi horké a teploty se drží vždy nad třicítkou, někdy dosahují i čtyřicetistupňové hranice. Letní dovolenou zde můžete ideálně trávit u prohřátého moře, potápěním, šnorchlováním a pozorováním rozmanitého vodního života. Zimní počasí přináší mnohem snesitelnější teploty mezi 20 a 25 stupni, moře ale zůstává stále prohřáté. Období mimo hlavní letní sezonu navíc láká k různorodým výletům.

Pyramidy i nejkrásnější korálové útesy

Když se vydáte na dovolenou do Egypta, zjistíte, že jde o zemi plnou monumentálních památek, které je zkrátka potřeba vidět na vlastní oči. Egypt dýchá jak atmosférou soušasnoti, tak atmosférou historickou. Četné chrámy, pyramidy a hrobky vás přenesou do dávných dob, kde vládli faraóni a lidé ještě jezdili na velbloudech z jednoho města do druhého.

Navštivte Káhiru, Luxor na jihu země, pyramidy v Gíze, Velkou sfingu a nebo Údolí králů a vychutnejte si tak atmosféru starověké historie. Nenechte si ujít ani pozorování úchvatného podmořského světa v Rudém moři. Na dovolené v Egyptě můžete projít levným potápěčským rychlokurzem, a vychutnat si tak korálové útesy, které patří mezi nejkrásnější na světě.

All inclusive Egypt za nejlepší cenu

Kromě mnoha míst, která můžete navštívit, si také můžete svou dovolenou užít díky ubytování v all inclusive hotelu s veškerou péčí. Ochutnávejte celý den lahodné pochoutky, odpočiňte si u bazénu, přečtete si knihu a užívejte si relax. Ochlazení v moři nebo kouzelný západ slunce dodá vaši dovolené v Egyptě osobitý půvab.

 

Objednejte si proto dovolenou v Egyptě nyní snadno a rychle na Sunmix.cz. Vybírat můžete ze zájezdů českých i zahraničních cestovních kanceláří.