Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Itálie ×
    • Sicílie ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Sicílie

Krásné pláže, čisté moře, romantická příroda, háje pomerančovníků nebo špičková gastronomie. Jen několik z mnoha důvodů, proč vám Sicílie zajistí dovolenou snů. Největší italský ostrov, také přezdívaný jako “ostrov Slunce” je oblíbenou destinací náročnějších turistů. Sicílie nabízí jak luxusní hotelové komplexy, tak romantické starodávné vesničky, jak hornatou krajinu v čele s největší činnou sopkou světa Etnou, tak klidné romantické pláže s čistým mořem, jak působivou přírodu, tak řadu kulturních památek a historických měst. Dovolená na Sicílii zkrátka bude skvělým zážitkem pro dobrodruhy i požitkáře.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Sicílie

Země mnoha tváří

Sicílie je největším a také dost možná nejznámějším ostrovem Středomoří, s pěti miliony obyvatel a hlavním městem Palermem, které leží na severovýchodě ostrova. Nádherné Palermo s přístavem a starobylými uličkami protkané historií a kořeny italské mafie je skvělým místem na celodenní výlet, k nejoblíbenějším turistickým střediskům ale patří například Letojanni, Giardini Naxos nebo Taormina. Všechna letoviska na Sicílii vám poskytnou luxusní all inclusive dovolenou, ale stejně tak i ubytování v o něco levnějších rodinných apartmánech.

Nádherná příroda a kulturní bohatství

Ostrov sice patří mezi nejchudší italské regiony, rozhodně je ovšem bohatý na kulturní památky, umění a historii, stejně tak na krásné pláže, panenskou přírodu a malebné ostrůvky v okolí hlavního ostrova. Skvělým zážitkem pro vás rozhodně bude kromě návštěvy muzeí a kostelů například i výstup na impozantní Etnu. Co se pláží týká, najdete zde vše, severní pobřeží Sicílie je spíše kamenité, zatímco na jihu najdete hlavně písčité pláže. Není zřejmě náhodou, že největší příjmy má tato autonomní oblast z cestovního ruchu. Své úspory zde rád zanechá každý, kdo touží po originální letní dovolené u moře.

Zařiďte si dovolenou na Sicílii se Sunmix.cz

Se Sunmix.cz si můžete vybrat dovolenou na Sicílii z nabídky českých, ale i německých a rakouských cestovních kanceláří. Vyberte si v klidu z kompletní nabídky a hned si i zarezervujte a zakupte zájezd online. Šťastnou cestu!