Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Kanárské ostrovy ×
    • Fuerteventura ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Fuerteventura

Hledáte místo pro ideální dovolenou, od které očekáváte hlavně teplo a odpočinek na nádherných plážích? S 3 000 hodinami slunečního svitu za rok se počasí na Fuerteventuře velmi podobá počasí na Floridě nebo v Mexiku. Tento ostrov nabízí ty nejimpozantnější pláže v celé Evropě, které každému poskytnou dostatek prostoru k relaxaci a opalování se pod horkým sluncem. Ať už v létě nebo v zimě, dovolená na Fuerteventuře je vždy dobrou volbou.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Fuerteventura

 

Chcete si také užít dobrého jídla a nakupování? Poté jsou města Corralejo na severu nebo hlavní město Puerto del Rosario přesně pro vás! A kdo chce poznávat přírodu, může navštívit krásné duny v oblasti El Jable na severovýchodě ostrova. Užijte si s rodinou na Costa Calma. Toto pobřeží má mnoho krásných pláží, které se pomalu svažují do moře.

 

Nezapomenutelným zážitkem bude i ochutnávka lokální kuchyně, jejímž základem jsou ryby, kukuřice a banány. Nejvíce si místních lahůdek a drinků na Fuerteventuře užijete díky all inclusive dovolené, ochutnávat totiž budete moci od rána do večera a hlavně už nebudete muset platit ani korunu navíc.

Objednejte si dovolenou na Fuerteventuře online

Zaujala vás dovolená na tomto překrásném ostrově? Vyberte si z naší nabídky dovolených na Fuerteventuře a snadno a rychle si objednejte svůj zájezd se Sunmix.cz!