Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Kanárské ostrovy ×
    • Gran Canaria ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Gran Canaria

Gran Canaria je jednou z nejoblíbenějších destinací Kanárských ostrovů. A rozhodně ne bezdůvodně. Rozmanitost krajiny, dlouhé pláže a jistota slunečního svitu sem lákají turisty z celého světa. Nechte se unést španělskou atmosférou a užijte si pohádkovou dovolenou na tomto krásném ostrově.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Gran Canaria

Přesýpající se duny

V centrální části ostrova najdeme hlavní pohoří s nejvyšším vrcholem ostrova. Díky němu se od sebe krajina a počasí na severu a jihu velmi liší. Například na severu prší častěji, což znamená, že je tato část zelenější a úrodnější. Nicméně na obou stranách ostrova najdete krásné, široké, písečné pláže s celkovou délkou 50 km. Za návštěvu rozhodně stojí duny v Maspalomas. Díky větru stále mění svůj tvar a jsou chráněné před stavebními společnostmi.

 

Ubytovat se během dovolené můžete například v Playa del Ingles, Maspalomas nebo San Agustín, oblíbených turistických destinacích.

Počasí na Gran Canaria

Počasí na nejnavštěvovanějším z Kanárských ostrovů je celoročně příznivé - teplé a slunečné. Gran Canaria patří do subtropického pásu a velký vliv na podnebí má část teplého Golfského proudu. Teploty tak nikdy neklesají pod 20 stupňů a v červenci a srpnu se šplhají až k pětatřiceti. V létě tedy obvykle na teploměru naměříte mezi 27 - 30 stupni a přes zimu kolem 23 - 25 stupňů.

Kupte si svoji dovolenou na Gran Canaria se Sunmix.cz

Kromě krásných pláží a nádherné přírody si můžete také na Gran Canaria užívat výhod all inclusive dovolené a vychutnat si tak dobré jídlo, rušný život a španělskou pohostinnost. Nechte se od časného rána až do pozdního večera hýčkat nejlepšími lahůdkami. All inclusive resorty vám nabídnou tu nejlepší relaxaci!

Dopřejte si dovolenou na Gran Canaria se Sunmix.cz za nejlepší cenu!