IFA Buenaventura Hotel
  • *
  • *
  • *
  • *

Playa Del Ingles, Gran Canaria, Kanárské Ostrovy

  • I pro klienty se speciální dietou
  • Hotel má vlastní dětské hřiště
  • 300 metrů od promenády
  • Wifi zdarma
Nejnižší cena platí:
6. ledna na 6 nocí
se 2 osobami
z letiště Mnichov
Pokračovat na ceny
za osobu od11 478

Informace o IFA Buenaventura Hotel

Vybavení

Objekt má 724 pokojů. V objektu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Služby jako hotelový sejf, směnárna a peněžní automat přispívají k pohodlí a komfortu. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. V objektu se nachází restaurace, jídelna, bar a hospoda. Jsou zde i obchody. Děti se mohou vydovádět na hřišti. Nachází se zde také novinový stánek, TV místnost a dětská herna. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Objekt nabízí také vícejazyčný personál, službu hlídání dětí, lékařskou službu, prádelnu a kadeřnictví. Dále je v nabídce shuttleservis.

Vybavení pokoje

Ve většině ubytovacích jednotek patří ke standardu i balkón. V ubytovacích jednotkách se nachází rozkládací pohovka. K dispozici je také sejf. Ubytovací jednotky mají ledničku. Celkové vybavení doplňuje ještě telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout, vířivá vana a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou využít terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně. U bazénu se nachází bar s možností drobného občerstvení. Objekt nabízí pestrý outdoorový sportovní program, ve kterém je tenis, plážový volejbal, volejbal a basketbal. Objekt jistě osloví příznivce vodních sportů svou širokou nabídkou aktivit, v níž je například potápění a aqua fitness. Hosté se mohou věnovat mnoha indoorovým sportům. V nabídce je fitness studio, stolní tenis, kulečník a šipky. K dalším volnočasovým aktivitám patří animační program, zábavní program pro dospělé, živá hudba, diskotéka, miniklub a mini diskotéka pro děti.

Stravování

Objekt nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a stravování all inclusive. Na přání je možné připravit dietní jídla. Objekt nabízí také možnost občerstvení. Během živé cooking show připravují špičkoví kuchaři přímo před hosty výborné speciality. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

V objektu jsou přijímány kreditní karty American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Autorem textu je GIATA. Výše uvedený popis se může změnit v závislosti na zájezdu. Podrobnosti o vámi vybraném zájezdu a cestovní kanceláři najdete pod červeným symbolem "i" na pravé straně po tom, co zvolíte konkrétní zájezd.
Pokračovat na ceny