IFA Interclub Atlantic
  • *
  • *
  • *

San Agustín, Gran Canaria, Kanárské Ostrovy

  • Hotel má vlastní dětské hřiště
  • Obědy formou bufetu
  • 1 km od promenády
  • Wifi zdarma
Nejnižší cena platí:
7. ledna na 7 nocí
se 2 osobami
z letiště Mnichov
Pokračovat na ceny
za osobu od12 536

Informace o IFA Interclub Atlantic

Vybavení

Hotel se skládá ze 4 podlažní hlavní budovy a 2 vedlejších budov se 4 poschodími. Celkem má 419 pokojů. V hotelu mohou hosté využít 24 hodin otevřenou recepci s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Nachází se zde restaurace, kavárna, bar a hospoda. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Dále je zde TV místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. K dispozici je vícejazyčný personál, služba hlídání dětí a lékařská služba.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají obývací část a koupelnu. Většina pokojů má vlastní balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice nebo rozkládací pohovka. Je možné požádat o přistýlku. K dispozici je také sejf. O dostatek pohodlí se postará komfortní vybavení s telefonem a televizí. K nabídce patří i závěrečný úklidový servis. V koupelně je sprchový kout a vířivá vana.

Sport/zábava

Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Tobogán zajistí dětem i dospělým dostatek zábavy při koupání. Na terase s přímým sluncem jsou připravená lehátka a slunečníky. Příjemné uvolnění slibuje vířivá vana, jež se nachází v blízkosti bazénu. U bazénu se nachází bar s možností občerstvení. Hotel nabízí pestrý outdoorový sportovní program, ve kterém je jízda na kole/horském kole, tenis, hra boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal a golf. Příznivci vodních sportů si přijdou na své při sportech jako potápění a aqua fitness. Hosté se mohou věnovat mnoha indoorovým sportům. V nabídce je stolní tenis, kulečník, šipky a gymnastika. Hostům hotelu je k dispozici wellness zóna se spa a saunou. Za poplatek je také možné využít nabídku masáží. Mezi další volnočasové nabídky patří animační program, zábavní program pro dospělé, zábavní program pro děti, živá hudba, diskotéka, miniklub a mini diskotéka pro děti.

Stravování

Hotel nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní a stravování all inclusive. Hotel kromě toho nabízí možnost občerstvení. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při němž mohou hosté sledovat přípravu jídel na vlastní oči. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Autorem textu je GIATA. Výše uvedený popis se může změnit v závislosti na zájezdu. Podrobnosti o vámi vybraném zájezdu a cestovní kanceláři najdete pod červeným symbolem "i" na pravé straně po tom, co zvolíte konkrétní zájezd.
Pokračovat na ceny