Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Kanárské ostrovy ×
    • Lanzarote ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Lanzarote

Hledáte letní dovolenou u moře, ale tradiční destinace jako Chorvatsko, Itálie nebo Turecko jste už procestovali? Dovolená na Lanzarote vás pak zaručeně zaujme. Lanzarote je sopečný ostrov, nevídanou vulkanickou krajinu s krátery střídají písečné pláže a průzračné moře. Objevte přírodu, jakou znáte jen z filmů.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Lanzarote

Činný vulkán pod ostrovem

Užijte si nejen krásné pláže a příjemné teploty, ale také nádhernou přírodu a spoustu příležitostí k výletům. Vydat se zde můžete na pěší túru, za cyklistikou nebo si můžete užívat vodní sporty. Sopečné erupce formovaly tvář ostrova po dlouhá léta. Činný vulkán navíc pod ostrovem stále dřímá. Důkaz najdete v podobě horkého písku těsně pod povrchem nebo vás přesvědčí gejzíry horké vody.

Na Lanzarote jedině s programem all inclusive 

Samozřejmě i na Lanzarote najdete mnoho all inclusive letovisek, například v Playa Blanca, Puerto del Carmen nebo Costa Tequise. Tato střediska nabízejí spoustu zábavy pro všechny věkové kategorie, krásné bazény a mnoho chutného jídla. Na Lanzarote najdete krásné pláže zlaté barvy stejně tak pláže černé jako uhel. Pokud se chcete během své dovolené na Lanzarote někam podívat, nabízí se vám malebné městečko El Golfo nebo třeba Haria, vesnice tisíce palem. Počasí na Lanzarote je navíc příznivé pro dovolenou po celý rok.

Svoji dovolenou na Lanzarote si můžete zakoupit hned

Chtěli byste jet na dovolenou právě na Lanzarote? Vyberte si z naší nabídky zájezdů i s all inclusive balíčky a objednejte si dovolenou online bez zbytečného čekání.