Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Kanárské ostrovy ×
    • Tenerife ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Tenerife

Představte si, že ležíte na pláži, díváte se na palmy, kterými pohupuje vítr a objímá vás modrá barva moře a oblohy. Když zvednete oči, uvidíte, jak se nad vámi rozpíná nejvyšší hora Španělska, Pico del Teide. Pohled na tyto krásné přírodní scenérie vám navíc může zpříjemňovat perfektní servis v místních all inclusive resortech vysoké kvality. Líbí se vám tahle představa? Pak je dovolená na Tenerife ideální dovolenou právě pro vás!

Přečtěte si více

Populární zájezdy Tenerife

Ostrov věčného jara

Tenerife se také nazývá Ostrovem věčného jara, i proto, že je tu po celý rok pěkné počasí s příjemnými teplotami. A pokud si chcete dopřát také něco jiného, než jen dlouhé pláže, zabavte se v živém Playa de las Américas nebo si zajděte na nákupy do Puerto de la Cruz či Santa Cruz. Krásnou procházku si můžete udělat horami a tropickými zahradami tohoto krásného ostrova a pak si můžete odpočinout na pobřeží Costa Adeje.

 

Na Tenerife máte také možnost zkusit místní lahůdky a chutné nápoje. Mezi tradiční pokrmy patří třeba puchero canario, tedy guláš vyrobený z dýně, zelí, sladkých brambor, vepřového a hovězího masa. A pokud přijedete ve správný čas, můžete si také užít jeden z největších karnevalů na světě!

Vyberte si dovolenou na Tenerife se Sunmix.cz

Jste připraveni si odpočinout pod španělským sluncem? Objednejte si svou all inclusive dovolenou na Tenerife na našich webových stránkách a užijte si zasloužený odpočinek na největším z Kanárských ostrovů!