Be Live Adults Only Tenerife
  • *
  • *
  • *
  • *

Puerto De La Cruz, Tenerife, Kanárské Ostrovy

  • Přímo v hotelu se nachází bar
  • Nabídka masáží v hotelu
  • Obědy formou bufetu
  • Wifi zdarma
Nejnižší cena platí:
4. ledna na 6 nocí
se 2 osobami
z letiště Mnichov
Pokračovat na ceny
za osobu od12 278

Informace o Be Live Adults Only Tenerife

Vybavení

Objekt má 337 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (za poplatek) a síť WiFi. V objektu se nachází restaurace, kavárna a bar. Jsou zde i obchody. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Objekt nabízí také službu hlídání dětí, lékařskou službu, prádelnu a kadeřnictví.

Vybavení pokoje

Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. K příjemné atmosféře přispívá u většiny pokojů i výhled na moře. V ubytovacích jednotkách se nachází dvoulůžková postel nebo rozkládací pohovka. K vybavení patří také sejf a minibar. K vybavení pokojů patří mini lednička a varná konvice/kávovar. Celkové vybavení doplňuje ještě telefon a televize. Kromě toho naleznou hosté ve svém pokoji domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko a župan.

Sport/zábava

Hosté si mohou zaplavat si v bazénu. Hosté mohou využít terasu, lehátka a slunečníky. Celkové uvolnění přinese hostům relaxace ve vířivé vaně (za poplatek). U bazénu se nachází bar s možností drobného občerstvení. K dalším volnočasovým aktivitám patří animační program, zábavní program pro dospělé a živá hudba.

Stravování

Objekt nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní, polopenze a stravování all inclusive. Objekt kromě toho nabízí možnost občerstvení. Během živé cooking show připravují špičkoví kuchaři přímo před hosty výborné speciality. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit kreditními kartami Visa a MasterCard.

Autorem textu je GIATA. Výše uvedený popis se může změnit v závislosti na zájezdu. Podrobnosti o vámi vybraném zájezdu a cestovní kanceláři najdete pod červeným symbolem "i" na pravé straně po tom, co zvolíte konkrétní zájezd.
Pokračovat na ceny