Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Kanárské ostrovy ×
    • prosinec 2018
    • All inclusive ×
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:
kontakt@sunmix.cz

Dovolená Kanárské ostrovy

Hledáte nevšední dovolenou u moře? Vydejte se na Kanárské ostrovy. Původem sopečné souostroví leží asi sto kilometrů od pobřeží Maroka. Sedm hlavních ostrovů Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro a Fuerteventura vám nabídne africké slunce, průzračné moře, pláže a výjimečnou krásu. Podle legendy ostrovy hlídali obrovští psi, latinsky canis. Odtud pochází název ostrovů.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Kanárské ostrovy

Počasí na Kanárských ostrovech

Už jste se rozhodli, že pojedete na dovolenou na Kanárské ostrovy? Počasí vás tedy bude rozhodně zajímat. Subtropickým ostrovům v Atlantiku se také přezdívá Ostrovy věčného jara. Stabilní teplé počasí tak vytváří dovolenkovou destinaci, kam se můžete vydat v každé sezóně. Teploty vzduchu se celý rok pohybují mezi ideálními 20 - 30 °C a liší se pouze mírně mezi ostrovy. Mezi nejteplejší patří Lanzarote a Fuerteventura.

Strhující souostroví

Toto souostroví v Atlantském oceánu vás ohromí svou nesrovnatelnou krásou, zahradami, mořem, ptactvem a plážemi. Bez ohledu na to, na který ze sedmi Kanárských ostrovů se rozhodnete vydat, užijete si zde jedny z nejkrásnějších chvílí vašeho života. Ať už vyrazíte na příklad na Gran Canarii nebo na Tenerife. Jděte pozorovat delfíny a velryby do jedné z nádherných zátok nebo obdivujte největší sbírku papoušků na světě.

 

A samozřejmě i tady si můžete užít ty nejlepší služby a nejlepší jídlo v programu all inclusive. Dovolená na Kanárských ostrovech? Vyberte si ještě dnes! Podívejte se na seznam zájezdů na Kanárské ostrovy a užijte si slunce naplno!