Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Kapverdské ostrovy ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Kapverdy

Vyhřáté písčité pláže, průzračné tyrkysové moře, nebe bez mráčků a naprostý luxus. To všechno vám může splnit dovolená na Kapverdských ostrovech. Stát, skládající se z deseti větších ostrovů a pěti menších ostrůvků sopečného původu, leží v Atlantském oceánu u západního pobřeží Afriky, přibližně 570 km od Senegalu. Z polohy Kapverd se dá vytušit, že podnebí tu je pro turisty celoročně příznivé a tyto ostrovy, které si zamilujete na první pohled, vám tak zajistí ideální únik od zimní evropské reality.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy – luxusní exotická dovolená

Dovolená na Kapverdách vám nabídne exotiku a luxus za příznivé ceny. Je ideální volbou pro ty, kteří si rádi vychutnají klid a pohodlí na tichých, dlouhých plážích. Největšími ze souostroví jsou ostrovy Sal, Boa Vista, Maio a hlavní ostrov Santiago s hlavním městem Praiou. Právě ty jsou skvělým útočištěm pro milovníky pohody a dlouhých klidných pláží, ale i pro nadšence do vodních sportů.

Krásné počasí celý rok

Kapverdské ostrovy jsou vhodným místem pro vysněnou dovolenou po celý rok, teploty se tu totiž celoročně pohybují mezi 20 a 30 °C. Nejtepleji je v období mezi srpnem a říjnem. Od ledna do července se teploty drží na příjemných 25 °C. Teplota moře se zase pohybuje celoročně kolem 23 °C. Jen pozor na vítr, ten vás může zaskočit hlavně večer při procházkách po pláži.

All inclusive dovolená na Kapverdách

Svou dovolenou na Kapverdách si můžete ještě vylepšit díky tomu, že se ubytujete v jednom z luxusních all inclusive rezortů přímo na pláži. Ty se vám postarají o pohádkové ubytování, zábavu, a hlavně o neustálý přísun nápojů i pokrmů. Mimochodem místní kuchyně, která má základy v té portugalské, je tím dalším, do čeho se na Kapverdách zamilujete.

 

Pokud jste se rozhodli pro Kapverdské ostrovy, gratulujeme, skvělá volba! Se Sunmix.cz si můžete zájezd rovnou i sami objednat a zaplatit. Pokud se zatím nemůžete rozhodnout pro vhodné ubytování nebo se chcete jen nezávazně seznámit s naší nabídkou, prohlédněte si seznam těch nejoblíbenějších hotelů.