Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Maledivy ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Maledivy

Krásné bílé písčité pláže a tyrkysové moře jsou jen některé charakteristiky, kterými lze popsat překrásné Maledivy. Souostroví Malediv se skládá z 19 atolů a 1 190 malých ostrůvků. Všechny ostrovy jsou osídleny a nedaleko od sebe.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Maledivy

Potápění na Maledivách

Během své dovolené na Maledivách si nenechejte ujít pozorování podmořského světa. Většina prázdninových středisek nabízí profesionální potápěčské kurzy, kde můžete snadno získat své první zkušenosti. Potápěčské lokality v Maledivách jsou považovány za ty nejkrásnější na světě. Absolvujte potápěčský kurz hned na začátku v rámci vaší all inclusive dovolené na Maledivách a prožijte tak dovolenou plnou zážitků.

Maledivy - ráj na zemi

Vaše dovolená na Maledivách, začíná na hlavním ostrově Malé. Odtud se pak lodí nebo hydroplánem dopravíte do svého hotelu. Transfery jsou často během celé vaší dovolené na Maledivách s all inclusive balíčkem zahrnuty v ceně.

Podvodní pošta

Chcete poslat originální pohled domů? Navštivte podvodní poštu na ostrově Malé (taky známý jako Hideaway Island)! Kancelář se nachází v hloubce 3 metrů a ve vzdálenosti 50 metrů od pobřeží. Speciální vodotěsné pohlednice jsou také v prodeji na ostrově. Na dovolené na Maledivách můžete zažít nejen unikátní potápěčský zážitek, ale také mnoho překvapení.

Líbánky na Maledivách

All inclusive dovolená na Maledivách je známá nejen svým luxusem, ale hlavně díky tomu, že tady můžete prožít ty nejlepší líbánky. Užijte si svoji nejromantičtější svatební cestu v klidu na jednom z ostrovů Malediv. Hledáte ideální dovolenou pro zamilovaný pár? All inclusive Maledivy jsou vaší odpovědí!

Vyberte si dovolenou na Maledivách se Sunmix.cz!

Sunmix.cz nabízí ty nejkrásnější zájezdy na Maledivy. Na tomto souostroví v Indickém oceánu jste na správné adrese, ať už hledáte luxus v pětihvězdičkových resortech nebo romantické líbánky. Nechte se hýčkat a zaplaťte si all inclusive dovolenou na Maledivách se Sunmix.cz.