Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Maroko ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Maroko

Dovolená v Maroku je splněným snem, v němž si na vlastní kůži prožijete kouzlo Tisíce a jedné noci. Tato africká destinace snů s krásnými oázami, palmami a unikátní krajinou mezi metropolemi je obdivuhodná. Pláže okolo Atlantského oceánu a Sahara ve vnitrozemí vás dokáží vrátit v čase. Pohádka se stane skutečností při návštěvě měst Marakéš, Fez, Meknes nebo Rabat, kde jsou k vidění starodávné mešity a trhy.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Maroko

 

Obzvláště oblíbeným turistickým místem je slavné náměstí Djemaa el Fna v Marrákeši. Najdete tady mnoho stánků s autentickými marockými produkty. Vydejte se na pouštní dobrodružství a nechte se pozvat obyvateli berberských vesnic na čaj. Starověká kuchyně vám zážitek jen vylepší. Ať už si vyberete Agadir, Casablancu nebo Essaouiru na pobřeží, a nebo dáte raději přednost Marakéši a Fezu ve vnitrozemí, můžete si být jisti, že zažijete nádhernou dovolenou plnou nevšedních zážitků.

All inclusive dovolená v Maroku

Abyste si svou dovolenou ještě více vychutnali, čekají na cestovatele v Maroku i pětihvězdičkové hotely. Objevte nádherná střediska ve známém letovisku Agadir a nechte se hýčkat. All inclusive dovolená v Maroku vám nabízí dobré jídlo a kompletní servis bez jakýchkoliv starostí. Užívejte si zde nádhernou přírodu nebo možnost vyzkoušet si celou řadu vodních sportů.

Počasí v Maroku

Severoafrické podnebí Maroka slibuje i skvělé počasí. Věčně teplé moře a absolutní minimum srážek dělají z Maroka perfektní prázdninovou destinaci na dosah z Evropy. Exotická dovolená v Maroku přes hlavní letní sezónu může ale přinést až extrémně vysoké teploty. V červenci a srpnu šplhají vysoko přes třicítku, naměřit můžete běžně i 38 stupňů. Do Maroka je ideální vyrazit mimo hlavní sezonu, když jsou ceny nižší a evropské destinace ještě teplotně ne příliš lákavé. V květnu, červnu nebo září a říjnu ohřeje slunce vzduch až na třicet stupňů.

Dovolená v Maroku pro každého!

Prohlédněte si naši nabídku all inclusive zájezdů do Maroka, kde najdete mnoho možností, jak strávit příjemnou dovolenou. Neváhejte a kupte si se Sunmix.cz ještě dnes svoji dovolenou v Maroku, v zemi plné kouzel!