Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Řecko ×
    • Korfu ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Korfu

Potřebujete si pořádně odpočinout od všech starostí? Chcete speciální destinaci pro svoje líbánky? Nebo si jen chcete užít slunce, moře a písku s rodinou či přáteli? To vše vám poskytne dovolená na Korfu. Tento řecký ostrov nabízí nejkrásnější písečné pláže a rozmanitou krajinu. K vidění je zde i mnoho památek jako zříceniny hradu Angelokastro či bazilika Paleopolis. Opravdu není náhoda, že se sem mnozí panovníci velmi rádi vraceli.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Korfu

Je nám líto,

ale vyhledání podle vámi nastaveného filtru nepřineslo žádné výsledky.
Zrušte nastavení nebo si filtr vlevo nastavte znovu.

Na dovolené na Korfu se nebudete nudit

Když přelétáte nad Korfu, kterému se přezdívá Smaragdový ostrov, možná vás překvapí jeho různorodost. Uvidíte hory na severu a překrásná údolí v srdci ostrova. Mezi všemi řeckými ostrovy patří Korfu k nejzelenějším. A věděli jste, že zde roste okolo pěti milionů olivovníků? Korfu je také domovem mnoha bylin, které vám zaručeně učarují svou nezapomenutelnou vůní. Zajístí tak ještě příjemnější relaxaci.

 

Počasí na Korfu vás na dovolené nezaskočí. Na dostatek slunce a vysoké teploty se tu v létě můžete spolehnout. Pohodu si užijete na mnoha písčitých či oblázkových plážích. Téměř všechny pláže jsou vhodné pro děti, takže je můžete beze strachu nechat hrát si v moři. Nechcete však strávit celou dovolenou jen odpočinkem na pláži? Nechte se zlákat a udělejte si výlet po okolí. A ujít byste si rozhodně neměli nechat ani bujarý noční život tohoto překrásného ostrova.

 

Stále více turistů na Korfu vyráží za luxusem, kvalitním zázemím a množstvím lahodného jídla. Pokud taková nabídka láká i vás, neváhejte a vyberte si na Korfu dovolenou all inclusive.

Vyberte si all inclusive zájezd na Korfu ještě dnes

Zaujala vás krása a rozmanitost řeckého ostrova Korfu? Objednejte si tedy all inclusive dovolenou na Korfu ještě dnes na Sunmix.cz! Abyste měli ten nejlepší výběr, připravili jsme pro vás širokou nabídku all inclusive resortů a hotelů. Tak neváhejte a rezervujte si svou dovolenou na sluncem zalitém řeckém ostrově!