Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Řecko ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Kos

Těšíte se na dovolenou u moře? Už se sami vidíte na krásné pláži pod řeckým sluncem? Představte si tedy, že jste přímo na ostrově Kos na all inclusive dovolené. Z pláže máte výhled na Egejské moře, cítíte nádherné vůně levandule, tymiánu a rozmarýnu a vychutnáváte si nápoje z hotelového rezortu, kde jste ubytováni.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Kos

Je nám líto,

ale vyhledání podle vámi nastaveného filtru nepřineslo žádné výsledky.
Zrušte nastavení nebo si filtr vlevo nastavte znovu.

 

Vaše mysl si představuje co si obléknete, až se půjdete projít večerními ulicemi, koho potkáte, když si půjdete poslechnout hudbu, a do které z mnoha restaurací si dnes půjdete sednout. Žádné starosti, protože během vaší dovolené na Kosu máte celý den na rozmýšlení.

Pro každý typ dovolené

Jste fanoušek slunce, moře a písku? Chcete si také současně užít památek, skvělého jídla, vzrušujícího nočního života a výletů? Poté je nabídka all inclusive zájezdů na Kos přesně pro vás! Navštivte klášter sv. Jana nebo archeologické naleziště Agora v hlavním městě Kos. A slyšeli jste někdy o Hippokratovu platanu? Údajně byl vysazen tímto slavným lékařem v centru hlavního města a později pod ním prý i vyučoval.

Objednejte si all inclusive dovolenou na Kosu!

Ať už jedete na Kos s přáteli nebo rodinou, vždy to bude dovolená, kterou si budete pamatovat. Vychutnáte si pohodu a klid tohoto ostrova a zároveň zde najdete mnoho atrakcí, které vás zaujmou.

Hotely vhodné pro dovolenou s dětmi

Tyto hotely vynikají zejména tím, že jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Nabízejí animační program se zkušenými vedoucími, klub pro děti, dětské bazény a hřiště, aby se ti nejmenší zabavili a rodiče si užili klidnou dovolenou.