Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Řecko ×
    • Kréta ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Kréta

Kréta – “šestý kontinent”

Ostrov Kréta, který je největším řeckým ostrovem a zároveň pátým největším ostrovem ve Středozemí, nabízí velkou různorodost - najdete tu vysoká pohoří, zelená údolí plná květin, krasové jeskyně, hluboké kaňony a hlavně překrásná pobřeží s dlouhými plážemi a mořem, které patří mezi nejčistší v Řecku. Právě pro tuto rozmanitost bývá Kréta nazývána šestým kontinentem. Pokud hledáte pohádkovou dovolenou u moře a zároveň si chcete vybírat z mnoha zajímavých aktivit, Kréta je tou správnou volbou.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Kréta

Na Krétě najdete všechno

Kréta, která je podle starořeckých mýtů považovaná za místo zrození Dia – vládce olympských bohů, je totiž ostrovem mnoha tváří. Hledáte rušné místo plné barů, diskoték a bujarého nočního života? Není problém. Sever ostrova s hlavním městem Heraklionem je hektický a přeplněný turisty. Nebo snad toužte po klidném místě plném romantiky a soukromých pláží, kde budete úplně sami? Není problém. Zapomenutá zákoutí a rybářské vesničky najdete na jihu. Dovolená na Krétě vám nabídne vše, co si můžete přát. Spoustu slunce, jasně modré moře, příjemné teploty, bohatou kulturu s řadou památek, typickou modro-bílou architekturu a krásnou přírodu. Ať už zde chcete strávit jaro, léto nebo podzim, určitě zde zažijete fantastickou dovolenou.

 

Dovolená na Krétě vás zabaví a nabídne něco pro každého. Ostrov dlouhý 245 kilometrů má mnoho krásných, většinou písčitých, pláží, takže si vždy najdete klidné místo, kde lenošit. Ve vnitrozemí pak najdete tradiční řecké vesnice, kde potkáte mnoho pohostinných lidí, kteří vás uvítají sklenkou řeckého ouza. S programem all inclusive si na Krétě můžete jednoduše vychutnat lahodné pokrmy a neměli byste zapomenout na místní speciality, například musaku, sýr feta nebo oblíbené tzatziky. Chcete si vyrazit na večírek? Ten si můžete dopřát ve večerních hodinách v jednom z mnoha barů a diskoték, například ve městech Hersonissos nebo Malia. Vyzkoušejte si tradiční tanec sirtaki nebo si užijte klasickou moderní party.

Kultura nebo příroda?

Milovníkům kultury nabízí Kréta také možnosti. Například hlavní palác mínojské kultury s proslulým labyrintem ve městě Knóssos nebo pozůstatky impozantního mínojského paláce Faistos. Milovníci přírodních krás zase ocení výlet do národního parku a soutěsky Samaria, která se se svou délkou 16 kilometrů řadí k nejdelším v Evropě. Kromě toho na Krétě naleznete mnoho skalnatých, oblázkových, ale i písčitých pláží. 

Objednejte si all inclusive dovolenou na Krétě a leťte za sluncem!

Prohlédněte si naši širokou nabídku all inclusive zájezdů na Krétu a vyberte si ten nejlepší pro vás!