Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Řecko ×
    • Rhodos ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Rhodos

Lenošení na pláži, návštěvy kulturních památek, spánek a dobré jídlo. Dovolená na Rhodosu je tím, co splní všechny požadavky na perfektní relaxaci a skvělou dovolenou. Stále více turistů se navíc nechává zlákat výhodami all inclusive dovolené na Rhodosu, díky nimž si můžete do sytosti užít řeckých lahůdek a nápojů.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Rhodos

Neopakovatelná dovolená

Rhodos je ostrov, který se nachází v Egejském moři nedaleko tureckého pobřeží a jihovýchodně od řecké pevniny. Ostrov dokáže potěšit každého. Nachází se zde mnoho krásných pláží s all inclusive resorty a navštívit zde můžete plno zajímavých míst. Pěšky nebo na kole se můžete vydat objevovat typickou řeckou kulturu do přilehlých řeckých vesnic. Užijte si vodních sportů, hor či lesů a nezapomeňte navštívit Petaloudes (Údolí motýlů), které se v období července a srpna stává domovem tisíců motýlů.

 

Samozřejmě, že během svého all inclusive zájezdu na Rhodos budete mít mnoho příležitostí si vychutnat dobré jídlo a rušný život ve městech Faliraki nebo Ixia. Rhodos také nabízí spoustu pláží, které jsou vhodné pro dovolenou s dětmi.

Objednejte si all inclusive dovolenou na Rhodosu

Vychutnejte si pobyt na tomto krásném ostrově v jednom z nabízených all inclusive resortů. Vyberte si svou all inclusive dovolenou na Rhodosu a nechte se rozmazlovat.