Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Španělsko ×
    • Costa Blanca ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Costa Blanca

Costa Blanca - ideální místo k odpočinku

Krásný hotel, vynikajícího jídla kolik jen chcete, pláž na dohled, osvěžující moře, velký bazén s průzračnou vodou a slunce po celý den. Představili jste si takovou idylku? Pak jste se právě alespoň v myšlenkách ocitli na dovolené na Costa Blance. Na tomto pobřeží s krásnými zlatavými plážemi a osamělými zátokami najdete ideální útočiště pro svůj odpočinek. Motto tohoto pobřeží zní: „Nic nemusíte, ale všechno můžete.“

Přečtěte si více

Populární zájezdy Costa Blanca


Costa Blanca, 200 km dlouhé pobřeží v provincie Alicante, se rozkládá na pobřeží Středozemního moře. Oblast je výjimečná svými přírodními krásami, různorodou krajinou i nádhernými plážemi. Ostatně název Costa Blanca lze doslovně přeložit jako Bílé pobřeží. Mluví se zde španělsky i valencijsky někdy tu proto mají obce dvě jména. Najdete tady prázdninová letoviska, která nabízejí zábavu pro rekreanty všech věkových kategorií. Navštivte krásná místa jako jsou Denia, Calpe a Altea. Můžete si zde odpočinout, dobře se najíst, zajít si na nákupy nebo si užít noční život.

 

All inclusive dovolenou ve Španělsku si můžete užít na mnoha místech. Například v přímořském letovistu Benidorm, které je známé většině rekreantů. Ačkoli si mnoho lidí myslí, že tato střediska jsou vhodná jen pro starší generace, dovolená na pobřeží Costa Blanky přináší své i mladým cestovatelům. Ve městě Benidorm se nachází mnoho nočních klubů a restaurací, kde si užijete bujarý noční život. Nabízí se zde také spousta příležitostí k výletům – například do palmového háje v Elche, který patří na Seznam světového dědictví UNESCO, či na krásný historický hrad Santa Barbara v hlavním městě stejnojmenného regionu Alicante.

Rezervujte si dovolenou na Costa Blanca online!

Rozhodli jste se, že si chcete užít dovolenou na pobřeží Španělska? Neváhejte a objednejte si svou dovolenou na Costa Blanca u Sunmix.cz. Výběr zájezdů a jeho zakoupení můžete provést rychle a snadno prostřednictvím našich webových stránek.