Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Španělsko ×
    • Costa Brava ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Costa Brava

Costa Brava – ráj turistů

Láká vás kombinace poklidných písečných pláží a divoké přírody? Vydejte se na dovolenou na Costa Bravu. Tato populární španělská oblast, spadající pod region Katalánsko, se rozkládá podél severní části pobřeží Středozemního moře. Více než 200 kilometrů písečných pláží ale i ostrých útesů se vine od francouzských hranic téměř až po Barcelonu. Costa Brava je turisty nejnavštěvovanější částí Španělska.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Costa Brava

Drsná a malebná Costa Brava

Pobřeží Costa Brava je drsné a nevyzpytatelné, v doslovném překladu ostatně znamená Divoké pobřeží. Zároveň se ale střídá s malebnými zátokami, rybářskými vesnicemi a historickými městy. Dovolená na Costa Bravě nabídne kombinace, které jinde v Evropě nejsou obvyklé. Některá z nejznámějších letovisek v této oblasti jsou: Blanes, Lloret de Mar, Calella, Tossa de Mar nebo Malgrat de Mar. Nechcete však strávit vaši dovolenou pouze na pláži? Pak navštivte také nedaleká známá města jako jsou Figueres, Girona a samozřejmě nesmíte vynechat nezapomenutelnou Barcelonu.

Večerní a noční život na pobřeží Costa Bravy

Ve večerních hodinách si vychutnáte krásný západ slunce a pak se můžete ponořit do španělského nočního života. Najdete tu mnoho restaurací, které servírují nejchutnější delikatesy španělské kuchyně, a nespočet klubů a barů, z nichž si vybere fanoušek jakéhokoliv hudebního stylu. Radši byste zůstali v areálu svého hotelu? Žádný problém. S all inclusive balíčkem si všechny tyto výhody můžete užívat jen kousek od svého pokoje a budete je mít už v ceně svého all inclusive zájezdu, takže nezaplatíte ani korunu navíc.

Pořiďte si svoji dovolenou na Costa Bravu online!

Chcete se podívat za španělským sluncem a krásnými plážemi? Kupte si dovolenou na Costa Bravu se Sunmix.cz.