Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Španělsko ×
    • Costa del Sol ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolaná Costa del Sol

Costa del Sol - 300 dní slunce na jihu Evropy

Chcete mít na své letní dovolené jistotu krásného počasí? Vydejte se do španělské oblasti Costa del Sol, v překladu Pobřeží slunce. Oblast nabízí každý rok až 300 slunečných dní. Nejslunečnější místo Evropy láká každý rok turisty z celého světa luxusními plážemi, all inclusive hotely a svým temperamentem a vášní.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Costa del Sol

Od Malagy po Gibraltar

Pokud zamíříte na dovolenou na Costa del Sol, můžete si vybírat z lokalit mezi Malagou a Gibraltarem, mezi kterými se pobřeží vine. Chcete zažít skutečné Španělsko? Přesně to vám nabídne jedna z nejjižnějších oblastí pevninské Evropy. Vyberte si u nás svoji all inclusive dovolenou na Costa del Sol a užívejte si všech výhod all inclusive balíčku. 

Počasí na Costa del Sol

Vždy slunečné počasí na Costa del Sol zajistilo španělskému regionu i jméno - Pobřeží slunce. Subtropické středomořské klima slibuje průměrné letní teploty kolem třiceti stupňů. Bez obav se tak můžete vydat na letní dovolenou i před začátkem hlavní sezóny nebo po jejím skončení, kdy jsou ceny i počty turistů nižší.

Mnoho výhod

Dovolená na Costa del Sol nabízí vše, co má ideální léto mít. Teplé podnebí, slunečné počasí, krásné pláže a kultura Středozemního moře jsou základem pro vaši dovolenou u moře. A co byste neměli vynechat?


● Návštěvu krásných přístavů.
● Nákupy v mnoha obchodech.
● Zábavu na golfových hřištích.
● Nezapomenutelné západy slunce.
● Skvělé večery v jedné z mnoha diskoték, barů či restaurací.

Objednejte si dovolenou na Costa del Sol ještě dnes!

Ať už se chcete podívat do Malagy nebo do jednoho z mnoha dalších španělských letovisek jako jsou Marbella, Torremolinos, Fuengirola a Benalmádena, v naší široké nabídce si určitě vyberete. Objednejte si zájezd na našem webu a než se nadějete, sedíte v letadle směrujícím na samotný jih Španělska!