Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Španělsko ×
    • Ibiza ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Ibiza

Ibiza – ostrov, kde to žije

Prosluněné pláže, osvěžující moře, desítky pulzujících barů a diskoték, festivaly taneční hudby a divoké večírky trvající celý den a celou noc. Tak si zřejmě představíte typickou dovolenou na Ibize, třetím největším ostrově Baleárského souostroví, nedaleko španělských břehů. Nejste daleko od pravdy. Pokud chcete zažít nekončící plážové večírky, vybrali jste si správně. Ostrov zábavy, jak se Ibize přezdívá, toho ale nabízí mnohem víc. Krásným kulturním zážitkem je například procházka Starým Městem (D´alt Vila) v hlavním městě ostrova Eivisse.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Ibiza

Slunečná Ibiza

Ibiza se take pyšní úžasnými plážemi, které byste rozhodně měli vidět a hlavně zažít. Například na pláži S’Estanyol si užijete klidné moře daleko od davů. Pláž Cala Llonga s pozvolným vstupem do moře je zase vhodná pro rodinnou dovolenou. Také zde najdete plno all inclusive hotelů. Ideálním místem, kde nakoupit něco hezkého domů, jsou pak hippie trhy. Například ten v San Carlos se koná každé pondělí od 20:00 do 1:30 v noci. Na podobné trhy narazíte ale ve více městech, největší bývají v Es Cana a v Santa Eulalii.

 

All inclusive dovolená na Ibize vám přináší mnoho příležitostí, jak strávit volné chvíle v ještě větší pohodě. Děti si mohou hrát nebo najít nové kamarády v zábavním klubu. Rodiče si mohou v klidu odpočinout a radovat se z výhod all inclusive balíčku.

Jeďte na dovolenou na Ibizu se Sunmix.cz

Rozhodli jste se jet na dovolenou na Ibizu? V několika jednoduchých krocích si na našich webových stránkách můžete snadno vybrat a rovnou i zakoupit svůj zájezd. Šťastnou cestu!