Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Španělsko ×
    • Mallorca ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Mallorca

Kdo už někdy prožil slunečnou dovolenou na Mallorce, bude určitě souhlasit s tím, že tento největší španělský ostrov vám nabídne vše, co na ideální dovolené potřebujete. Odpočinek i zábavu. Přírodu i kulturu. Využijte nabídky vodních sportů, kurzů potápění, zajděte si do barů a klubů nebo jen tak odpočívejte na pláži.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Mallorca

Zábava pro každého

Zatímco mnoho lidí jezdí na Mallorcu za vidinou písečných pláží a průzračného moře, i její vnitrozemí má hodně co nabídnout. Na příklad návštěvu starobylé vesničky Sóller. Historický dřevěný vlak vás zaveze 27 km dlouhou trasou z Palmy, hlavního města ostrova, až na místo. Cestou se vám naskytnou výhledy na nádherné horské scenérie. To je něco, co byste si určitě neměli nechat jít. Opalovat se můžete na krásných plážích jako jsou Cala d’Or, Playa de Palma nebo Sa Coma. Na nákupy si můžete zase zajít v hlavním městě Palma de Mallorca.

 

Způsob, jak si Mallorcu ještě lépe užít je all inclusive dovolená. V jednom z místních hotelů se vám rádi postarají o celodenní přísun jídla a nápojů i o zábavu. Kdo nabídce all inclusive neholduje a rád zkoumá na vlastní pěst, bude na Mallorce také spokojený. Na příklad v letovisku El Arenal se nachází mnoho restaurací a barů, které vám otevřou své dveře a postarají se vám o skvělý večer a ještě lepší noc. Chcete ochutnat i lahodné španělské pokrmy? Pak si zajděte do jedné z mnoha restaurací a ochutnejte typickou španělskou paellu nebo tradiční tapas, je z čeho vybírat.

 

Ideální je Mallorca i pro rodiny s dětmi, většina hotelových komplexů nabízí animační program, bazény se skluzavkami i prostorné rodinné pokoje.

Vyberte si dovolenou na Mallorce

Už jste načerpali dost informací a chcete si tento ostrov užít na vlastní kůži? Zakupte si tedy svou all inclusive dovolenou na Mallorce se Sunmix.cz!