Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Španělsko ×
    • Menorca ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Menorca

Menorca – dovolená s nádechem exotiky

Menorca je excelentním místem na letní dovolenou. Druhý největší ostrov ve španělském souostroví Baleáry nabízí bohatou, nedotčenou přírodu a na severu také členité pobřeží. Ostatní oblasti oplývají malými romantickými zálivy s mírně svažitými plážemi.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Menorca

Pláže na Menorce

Charakter ostrova cestovatelům zajistí, že na Menorce naleznou bezpočet pláží. Největší a nejznámější je pláž Son Bou, která je dlouhá dva kilometry. Pláž Cala en Porter na jihu ostrova je jedna z nejkrásnějších pláží, které může ostrov nabídnout. Bílý písek a křišťálově čisté moře vás zavedou do exotického ráje. Díky průzračnosti moře lákají pobřežní vody ke šnorchlování a potápění. Milovníci sportu si zde mohou půjčit kolo a projet ostrov po klikatících se cyklostezkách.

Noční život na Menorce

Na ostrově najdete velký výběr restaurací a kaváren, které vám zajistí zábavu v průběhu vaší dovolené na Menorce. Noční život pulzuje hlavně v okolí hlavního města Mahon a bývalého hlavního města Ciutadella. V krásných turistických destinacích jako jsou Son Bou a Cala‘n Bosch si příjemně posedíte na terase a užijete si tamní kuchyně. Z vašeho hotelového resortu můžete cestovat, kam jen chcete, protože je zde k dispozici mnoho autobusů a taxi.

Dovolená s dětmi

Menorca je známá jako ostrov, který je ideální i pro rodiny s dětmi. Prostorné parky s bungalovy, rozměrné pokoje a klidná střediska dělají z ostrova místo pro prožití příjemné rodinné dovolené. All inclusive resorty na Menorce mají často k dispozici jeden či více dětských bazénů. Velký počet tří a čtyřhvězdičkových hotelů se nachází okolo velkých měst. Zejména v posledních letech se stávají stale populárnější právě all inclusive dovolené.

Počasí na Menorce

Krásnou dovolenou na Menorce můžete prožít i na jaře nebo na podzim, mimo hlavní letní sezónu, kdy je na ostrově méně turistů a ceny ubytování jsou tak výhodnější. Počasí na Menorce je v červnu nebo září pořád velmi přívětivé. Teploty se pohybují kolem 27 °C a vy tak můžete ideálně zkombinovat pobytovou dovolenou u moře s poznávacím zájezdem a výlety po ostrově.

Vyrazte na Menorcu na all inclusive dovolenou

Chcete strávit svoji all inclusive dovolenou na Menorce? Pak si stačí vybrat z naší nabídky hotelů a apartmánů.