Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Španělsko ×
    • prosinec 2018
    • All inclusive ×
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:
kontakt@sunmix.cz

Dovolená Španělsko

Dovolená ve Španělsku je už dlouho populární u cestovatelů z celého světa. Každé léto se sem vydávají turisté za odpočinkem, za kulturou nebo za zábavou. A není se do divit. Palmy, čisté moře, písčité pláže, skvělá gastronomie, temperamentní hudba, nespočet památek a nádherná příroda - Španělsko má zkrátka všechno.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Španělsko

Španělsko – země protkaná temperamentem

All inclusive dovolená ve Španělsku je velmi populární způsob, jak si zemi flamenca a koridy ještě lépe užít. Jistě budete souhlasit, že vaření ke správné dovolené nepatří. Tady pro vás budou od časného rána až do pozdního večera připraveny pokrmy a vy se tak můžete jen slunit na pláži či u bazénu. Chtěli byste si dát od lenošení přestávku? Vydejte se do měst a přímořských vesniček v okolí a vychutnejte si návštěvu mnoha malebných obchůdků, restaurací a barů. Nebo se jen tak procházejte po promenádách a náměstích a nasávejte atmosféru okouzlujících zákoutí temperamentního Španělska.

Dovolená pro každého

Kdo by neznal španělské ostrovy Ibizu, Mallorcu či Menorcu? Nezapomeňme ale také na slavná pobřeží Costa Blanca, Costa Brava nebo Costa del Sol. Kromě pláží si zde můžete užít bohatého nočního života, živočisné hudby nebo typické sangrie, která právě ve Španělsku teče proudem. Další den se prospíte na pláži a vychutnáte si výborné španělské jídlo. Dovolená ve Španělsku není mezi mladými lidmi populární jen tak pro nic za nic! Chcete si užít Španělsko poněkud klidněji? I tak vám má tato země co nabídnout. Jen se projděte do města, poseďte s přáteli a užijte si procházku po promenádě. Španělsko potěší všechny návštěvníky.

All inclusive dovolená ve Španělsku se Sunmix.cz

Chtěli byste s přáteli nebo rodinou pobýt na španělském pobřeží, venkově nebo na jednom z ostrovů? Pak si vyberte svou all inclusive dovolenou do Španělska ještě dnes za ty nejlepší ceny.