Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Spojené arabské emiráty ×
    • Dubaj ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Dubaj

Sníte o luxusní a přitom netradiční dovolené s orientálním nádechem? Vsaďte si na Dubaj, hlavní město stejnojmenného emirátu, které je stále populárnějším cílem cestovatelů a turistů. Dubaj, ležící na pobřeží Perského zálivu, je kombinací nádherných pláží s bílým pískem a průzračným mořem, moderní architektury s vysokými mrakodrapy a typické arabské kultury s mešitami a tržišti. Díky vysokým teplotám a celoročně hezkému počasí navíc na dovolenou do Dubaje můžete vyrazit kdykoliv.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Dubaj

Moderní architektura a luxusní pláže

Dubaj je nejlidnatější metropolí Spojených arabských emirátů a nachází se na jihovýchodě Arabského polostrova. Na jedné straně tu najdete ultramoderní mrakodrapy včetně nejvyšší budovy světa Burj Khalifa, moderní nákupní centrum Mall of the Emirates s vnitřním lyžařským areálem, uměle vybudované ostrovy ve tvaru palem, luxusní hotely s bazénem na střeše nebo velký aquapark s řadou moderních atrakcí. Druhou tváří Dubaje jsou ale typické arabské bazary (souky), pouštní jeep safari, jízda na velbloudech, kurzy břišních tanců nebo monumentální mešity.

 

Dubaj vám zajistí dovolenou, během níž si vychutnáte jak pocit supermoderního luxusu, tak orientální starověkou atmosféru. A zapomenout bychom neměli ani na bíle pláže s průzračným mořem, které je kvůli skvělé viditelnosti ideální na potápění nebo šnorchlování.

Na dovolenou do Dubaje se Sunmix.cz

Zalíbila se vám představa dovolené v Dubaji, při níž můžete zkombinovat odpočinek a poznávání jiných kultur? Pohlédněte si naši širokou nabídku a rezervujte si zájezd snů se Sunmix.cz.