Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Tunisko ×
    • Hammamet ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Hammamet

Učarovaly vám krásy Tuniska? Neváhejte a vyberte si svoji dovolenou v jednom z letovisek v zálivu Hammamet. Záliv Hammamet vás okouzlí svými plážemi, podnebím a barevnými pobřežními středisky. Vydejte se na all inclusive dovolenou do Hammametu, rozhodně stojí za to se vydat na výlet lodí podél pobřeží a udělat si tak pěkný obrázek o okolí. Tato oblast se nachází na východním pobřeží Tuniska a najdeme tady ta nejznámější tuniská letoviska jako: Hammamet, Sousse, Mahdia, Monastir nebo Port El Kantaoui.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Hammamet

Užijte si slunce

V létě láká tento region především návštěvníky, kteří milují slunce, perfektní klima a koupání. Navštivte například typické město Sousse nebo také nedaleký Tunis, kde vás uchvátí starobylé památky.

Počasí v Hammametu

Hammamet je díky svému počasí ideální destinací pro letní dovolenou u moře. Zima bývá chladnější než léto s teplotami kolem 15 stupňů. V tomto období se tedy Tunisko nejvíce hodí na poznávací zájezd. Na jaře teploty stoupnou a region se trochu zazelená. V hlavní sezóně očekávejte teploty běžně nad třicítku. V Hammametu se střetává horký suchý vzduch z vyprahlého vnitrozemí s příjemným svěžím středomořským vánkem. Moře se v červenci a srpnu krásně zahřeje na 25 stupňů. Kromě zálivu Hammamet nabízí Sunmix.cz rovněž dovolenou do dalšího oblíbeného tuniského regionu Djerba.

Luxusní all inclusive

All inclusive dovolená v Hammametu je ideální pro cestovatele, kteří hledají cenově dostupný luxus, chutné jídlo a příjemné klima. Rezervujte si dovolenou v Hammametu a dopřejte si tak odpočinek na pláži nebo četné exkurze. Tunisko má dobrou infrastrukturu a autobusem nebo vlakem se můžete rychle a snadno dostat od přímořského městečka do vnitrozemských částí nebo dalších přímořských center.

Rozhodněte se pro Hammamet all inclusive!

Objednejte si dovolenou v Hammametu! Díky Sunmix.cz si můžete nyní užít cenově dostupný luxus. Podívejte se rychle na naší aktuální nabídku. Přejeme vám příjemný a ničím nerušený odpočinek.