Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Tunisko ×
    • prosinec 2018
    • All inclusive ×
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:
kontakt@sunmix.cz

Dovolená Tunisko

Tunisko je jednou z nejpohostinnějších zemí severní Afriky. Je to slunná prázdninová destinace, kam se vydávají cestovatelé z celé Evropy. U turistů jsou zejména oblíbené na dovolené v Tunisku all inclusive hotely a jejich luxusní služby. V letoviscích Hammamet, Sousse nebo na ostrově Djerba najdete all inclusive resortů mnoho. Právě záliv Hammamet a ostrov Djerba jsou dva hlavní tuniské turistické regiony.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Tunisko

Cenově dostupný luxus

Když se rozhodnete vyjet na all inclusive dovolenou do Tuniska, můžete si vychutnat cenově dostupný luxus. Tamní letoviska se snaží přilákat turisty, proto jsou dovolené v Tunisku ještě levnější než v minulosti. Vyzkoušejte tak za rozumné ceny každý den jinou arabskou specialitu k snídani, obědu a nebo k večeři. Nechte se hýčkat ve wellness centru, které nabízí téměř každý z místních rezortů!

Počasí v Tunisku

Přestože v tuniském vnitrozemí převládá kontinentální podnebí, přímořské oblasti ovlivňuje středomořské klima. Počasí se trochu liší podle toho, na které části pobřeží se nacházíte. Severní oblasti jsou více zelené, kdežto ty na jihu jsou výrazně sušší. Severní oblast má počasí podobné středozemnímu klimatu. Proto je tento region nejlepší navštěvovat přes léto a vyhnout se mírně deštivějšímu počasí od listopadu do května. Centrální část s letovisky Sousse, Monastir nebo Mahdia představuje přechod mezi zelenějším severem a vyprahlým jihem. Na úplném jihu Tuniska se krajina už pomalu mění v poušť. Obecně tedy platí, že severní přímořská letoviska mohou mít o pár stupínků méně než jižní.

Kdy jet na dovolenou do Tuniska

Hlavní letní sezóna (červenec a srpen) přináší teploty standardně přesahující třicet stupňů. Středomořské klima velká africká vedra trochu zmírňuje, takže se dovolená v Tunisku v tomto období dá strávit pohodlně na pláži, koupáním, potápěním a vodními sporty. Moře je velmi teplé a dosahuje 26-28 stupňů. Květen, červen a září, říjen jsou naopak vhodnější pro poznávací zájezd do Tuniska nebo výlety během vaší pobytové dovolené. Na jaře slunce už nabízí letní teploty, na podzim moře zase zůstává vyhřáté, takže se můžete nejen koupat, ale zároveň objevovat krásy Tuniska.

Levné all inclusive zájezdy do Tuniska se Sunmix.cz

Ať už se vydáte na dovolenou do Tuniska v létě nebo mimo hlavní sezónu na jaře a na podzim, v naší nabídce najdete zájezd vhodný pro každé období. Vybírejte si také z nabídek all inclusive dovolených v Tunisku a vychutnejte si skvělou dovolenou pod africkým sluncem.