Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Turecko ×
    • Egejská riviéra ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Egejská riviéra

Máte rádi dovolenou, kde si můžete užít slunce a pláže, ale také můžete podnikat výlety k historickým památkám? Pak je dovolená na Egejské riviéře v Turecku přesně pro vás. Objevte krásné zátoky, kulturní památky z dávných časů, kde můžete opět pocítit atmosféru starověku. Kromě toho jsou tamní turečtí obyvatelé velmi pohostinní, takže jste vítáni s otevřenou náručí. Na Egejské riviéře najdou ráj také milovníci vodních a adrenalinových sportů. Užívat si kromě tyrkysového moře a nádherných pláží můžete samozřejmě i krásnou přírodu porostlou bujou zelení.

Egejská riviéra se nachází na jihozápadě Turecka, při pobřeží Egejského moře. Střetává se tu jak turecká kultura, tak kultura s řeckými prvky. Oblast není tak turisticky vyhledávaná jako známá Turecká riviéra, ale to nemá žádný vliv na naprosté pohodlí, kterému se vám zde dostane. Díky výhodné poloze si navíc můžete udělat výlet na jeden z přilehlých řeckých ostrovů – třeba na Samos, Kos nebo Rhodos.

Vše pro nezapomenutelnou dovolenou pod sluncem

Ať už plánujete dovolenou s přáteli, nebo s celou rodinou také all inclusive dovolená na Egejské riviéře je skvělá volba odpočinku a pohodlí pro každého. All inclusive znamená, že je zde pro vás vše připraveno: od snídaně, oběda a večeře až po míchané koktejly. Samozřejmě nesmí chybět zábava, animátoři pro děti a hudba v nočních hodinách.

Tureckou kulturu a pohostinnost najdete všude, v Kusadasi, Bodrumu nebo Gümbetu. Tak neváhejte a objednejte si svoji dovolenou na Egejské riviéře ještě dnes! Dovolenou v Turecku si můžete rezervovat online ještě dnes. Na Sunmix.cz najdete naši úplnou nabídku zájezdů na Egejskou riviéru včetně all inclusive balíčků. Přejeme vám šťastný výběr a šťasnou cestu!

Populární zájezdy Egejská riviéra