Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Turecko ×
    • Turecká riviéra ×
    • listopad 2018
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:

Dovolená Turecká riviéra

Chcete vypnout, relaxovat a užívat si slunce a tropické teploty? Vyberte si dovolenou na Turecké riviéře! Turecká riviéra se rozpíná na jihu země a je idáelní kombinací mezi moderním světem a starověkými památkami. Skvělá je i pro milovníky sportů, ať už těch ve vodě nebo na souši. Zalíbení v regionu si navíc najdou i obdivovatelé krásné přírody a majestátních hor.  Se Sunmix.cz máte vždy k dispozici také výběr ze všech all inclusive hotelů na Turecké riviéře s jejími krásnými plážemi, průzračným mořem a mnoha atrakcemi.

Přečtěte si více

Populární zájezdy Turecká riviéra

Tady je pořád co dělat!

Během dovolené na Turecké riviéře se určitě nikdo nudit nebude. Navštivte například slavné město Perge nebo pohoří Taurus. Četné zříceniny a mnoho turistických středisek nabízejících spoustu zábavy, ať už jedete s přáteli nebo s rodinou. Nejznámější přímořská letoviska vhodná pro dovolenou na Turecké riviéře jsou:

Alanya

Side

Kemer

Lara

Antalya

Belek

 

Pokud plánujete během své dovolené nakupovat, pak zajděte do mnoha obchodů či bazarů, na které je Turecko opravdu bohaté. Turečtí obchodníci vás přivítají s otevřenou náručí a nabídnou vám celou řadu suvenýrů, pochutin nebo oblečení.

Turecká riviéra je pro celou rodinu

All inclusive dovolená na Turecké riviéře nabízí mnoho výhod. Vše je už předem zařízeno - od dopravy, hotelu až po veškeré stravování během celého dne. Čekají tu na vás rozmanité turecké pochoutky a z vašeho all inclusive resortu můžete lehce podniknout výlety na ostatní místa Turecké riviéry. Děti zabaví zkušení animátoři a vy si zatím můžete odpočinout v jednom z mnoha bazénů nebo na krásných plážích. Dovolená na Turecké riviéře bude nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu!