Nyní hledáte:

2 osoby
  • 1. osoba: 1. 1. 1970
  • 2. osoba: 1. 1. 1970
Změnit
    • Turecko ×
    • prosinec 2018
    • All inclusive ×
Potřebujete poradit?
Pročtěte si naše "Často kladené dotazy" nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře:
kontakt@sunmix.cz

Dovolená Turecko

Chcete vyrazit za sluncem a hledáte ideální dovolenou? Pak se vydejte na dovolenou do Turecka. Země Tisíce a jedné noci vám nabízí nekonečné možnosti k relaxaci. Užívejte slunce na jedné z krásných pláží, objevte kouzlo mnoha obchodů a bazarů nebo také turecký noční život v lokálních barech a nočních klubech. All inclusive balíčky vám v Turecku navíc poskytnou skvělé zázemí společně s lahodným jídlem a nápoji. Dovolená v Turecku je ideální a zároveň levná dovolená pro každého!

Přečtěte si více

Populární zájezdy Turecko

Dovolená v Turecku: Ideální pro každého

Větší část cestovního ruchu v Turecku je soustředěna na oblasti: Egejská riviéra a Turecká riviéra. Můžete navštívit populární přímořská letoviska: Marmaris, Side, Alanya, ale také nádherné města Bodrum, Lara nebo Gümbet. A to jsou jen některé z možností, které máte při výběru dovolené v Turecku.

Navštivte památky z dob klasické antiky nebo si udělejte výlet na řecký ostrov Rhodos, sestupte na rozlehlé pláže nebo se nechte hýčkat v některém z nabízených tureckých lázní.

Vyberte si dovolenou v Turecku se Sunmix.cz

Vybrali jste si svoji dovolenou v Turecku? Objednejte si ji nyní rychle a levně na Sunmix.cz. Na našich stránkách najdete kompletní přehled všech zájezdů do Turecka i s all inclusive balíčky, takže můžete snadno porovnávat a vybírat, jaká dovolená se hodí přesně pro vás.