Eurovíkendy

Pokud nemáte možnost vzít si dlouhou dovolenou, ale přesto toužíte užít si alespoň pár dnů netradičního volna, perfektním řešením je prodloužený víkend v jednom z velkých evropských měst. Takzvané eurovíkendy jsou ideální na několikadenní návštěvu velkých metropolí jako například Amsterdam, Londýn, Řím, Paříž, Lisabon nebo Berlín. Zároveň může být eurovíkend i skvělým dárkem pro vaše blízké! Díky naší široké nabídce si můžete vybrat jak eurovíkendy letecky, tak s vlastní dopravou. A ve vybraných místech můžete využít i služeb zkušených českých delegátů.

Architektura, obchody nebo noční život

Představte si ideální prodloužený víkend, který strávíte po boku partnera, přátel nebo rodiny v jednom z krásných evropských měst. Přes den se procházíte po památkách, sem tam navštívíte muzeum nebo výstavu, vyfotíte se u známých monumentů, nikam nespěcháte, procházky prokládáte obědy v místních restauracích a posezeními v útulných kavárničkách.

Pokud máte chuť, můžete projít i pár obchodů. A večer si vyrazíte na příjemnou večeři a na skleničku nebo na více skleniček, to už je na vás. Nalákala vás představa pohádkového výletu? Pak už jen stačí zvolit si cíl cesty a vybrat si z naší bohaté nabídky levných eurovíkendů.

Romantický eurovíkend

Chcete-li strávit jedinečný čas se svým partnerem nebo partnerkou a užívat si jen spolu, ideální příležitostí je vyrazit si společně na prodloužený víkend. Evropa nabízí pro romantické páry ideálních měst hned několik. Projděte se ruku v ruce ulicemi Paříže, Vídně nebo Říma. Nebo si užijte plavbu v gondole po malebných kanálech v Benátkách. Romantický eurovíkend je skvělým tipem na Valentýna!

Kulturní eurovíkend

Barcelona je velmi populární mezi milovníky umění a kultury. Objevte mimořádné stavby architekta Antoni Gaudího a mistrovská díla Salvadora Dalího. Řím je samozřejmě místo pro nadšence do antické architektury – prohlédněte si zblízka Koloseum, Pantheon, Španělské schody nebo Baziliku svatého Petra ve Vatikánu. Kulturní zážitek vám ale přichystá i Berlín, Budapešť nebo Kodaň.

Nákupní eurovíkend

Chcete si o víkendu vyrazit na nákupy? Proč tentokrát nevyzkoušet zahraniční butiky a nespojit nákupy s příjemnou procházkou po městě. Skvělým místem pro vás bude Londýn – ráj pro milovníky nakupování. Nebo vyzkoušejte tradiční svatostánek módy Milán s módními domy jako Armani, Gucci, Versace a Prada.

Divoký eurovíkend s přáteli

Chcete vyrázit na prodloužený víkend s přáteli a přemýšlíte kam na výlet? Vyzkoušejte Berlín s kulturním životem během dne a rušným životem během noci. Zejména v bývalém východním Berlíně najdete nejmódnější kluby a diskotéky v Evropě. Pro povyražení s přáteli je ideální i Amsterdam, Barcelona, Lisabon nebo Londýn.

Vyražte na prodloužený víkend se Sunmix.cz

Projděte si v klidu naši bohatou nabídku a vyberte si ten nejlepší a nejlevnější eurovíkend podle svých představ. Se Sunmix.cz máte tu výhodu, že si zájezd můžete rovnou i objednat a zaplatit. Přejeme vám nezapomenutelný zážitek!