Dovolená first minute 2018

Víte už dlouho před termínem, kam vyrazit na dovolenou? First minute nákup dovolené pro vás bude ideálním řešením. Díky včasnému nákupu zájezdu můžete naví výrazně ušetřit. Naplánujte si už teď svoji zimní exotickou dovolenou nebo si vyberte už i dovolenou na léto 2018. Právě teď máte k dispozici nejširší nabídku a nejlepší ceny. Díky first minute nákupu se navíc nemusíte dlouho dopředu stresovat, na kolik vás zájezd vyjde a zda na vás vůbec zbudou dobrá místa. Vše máte jednoduše zařízeno dopředu a nezbývá vám než se těšit a plánovat, co na své dovolené chcete zažít!

First minute – slevy za včasný nákup

First minute zájezdy jsou opakem last minute zájezdů. Jde o dovolené zakoupené v tzv. první chvíli, tedy v době, kdy cestovní kanceláře zveřejní čerstvou nabídku. Platí u nich, že čím dříve dovolenou zakoupíte, tím větší máte slevu, a to i v řádech desítek procent.

Rádi si s předstihem zajistíte levnou a kvalitní dovolenou na podzim a zimu? Podívejte se na naši nabídku first minute zájezdů. Vyzkoušejte největší hity podzimu a zimy jako first minute Kuba, first minute Thajsko nebo first minute Maledivy. Oblíbení letní first minute destinace na Sunmix.cz seženete už také - například Španělsko, Řecko, Bulharsko nebo Itálie

 

Výhody first minute dovolené

  • Nízká cena
  • Nejširší možný výběr
  • Žádný stres

Dovolená first minute se Sunmix.cz

Už víte, že chcete na first minute dovolenou 2018 se Sunmix.cz? Nečekejte až se ty nejlepší zájezdy rozprodají a vyberte si v klidu už dnes.  

Pokud jste se rozhodli vyrazit na dovolenou se Sunmix.cz, na našem webu si můžete first minute zájezd nejen zarezervovat, ale i rovnou zakoupit.  A pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit na naše zákaznické centrum. Šťastný výběr!