Last minute zájezdy

Last minute dovolená

Řešíte svou dovolenou vždy na poslední chvíli nebo jednoduše vyčkáváte kvůli výhodným slevám? Naše last minute nabídka je pro vás ideální volbou. Last minute zájezdy jsou k dispozici šest týdnů před odjezdem a díky posledním volným místům nabízí řadu slev oproti původním cenám.

Pokud máte volno a můžete vyrazit na dovolenou ihned, nepropásněte naši super last minute nabídku zájezdů s odletem do jednoho týdne. Máte v oblibě evropské destinace?

Vyrazte do Španělska nebo třeba do Řecka či Bulharska. Chcete mít dovolenou s orientálním nádechem? Leťte do Egypta, Tuniska nebo Maroka. Nebo byste snad rádi vyzkoušeli exotické destinace? Prozkoumejte Spojené arabské emiráty, Thajsko či Mexiko. Všechny země najdete v naší last minute nabídce. Všude tam se můžete slunit už za pár dnů.

Vychutnejte si skvělé nabídky last minute zájezdů

Vyberte si z našich last minute nabídek a vychutnejte si dovolenou na maximum, navíc za nejlepší ceny. Následující výběr last minute zájezdů je denně aktualizován a doplňován o nejnovější nabídky. Dovolenou s námi si můžete v klidu vybrat z pohodlí svého domova a snadno si ji zarezervovat i zaplatit online.

Levné last minute

Vyražte na last minute dovolenou za pár dnů

Vyberte si dovolenou podle vašich představ z následující aktuální nabídky a odleťte za sluncem už za pár dnů. Se Sunmix.cz je to jednoduché jako nikdy dřív. Přejeme krásnou dovolenou!

Last Minute

Nejvýhodnější last minute

Osoby na pokoji
  • odjezd
  • Délka pobytu
  • destinace
  • stravování
  • seřadit >
Všechny last minute