Last minute Bulharsko

Perfektní last minute Bulharsko

Bulharsko patří mezi nejoblíbenější destinace i díky své pohostinnosti a neopakovatelné tamní atmosféře. Mezi českými turisty patří destinace k těm nejoblíbenějším. Nádherné písečné pláže, teplé moře a moderní zázemí dnes z Bulharska dělá špičkovou destinaci pro levnou dovolenou u moře.

Cestovatelé tady oceňují hlavně mírné středomořské klima, které se vyznačuje teplotami mezi 20 a 35 stupni. Krásné a teplé počasí v Bulharsku je přes léto samozřejmostí. Bulharsko se nachází na pobřeží Černého moře, kde se vody v létě krásně prohřejí a svoji teplotu drží ještě dlouho. Nečekejte a vyberte si svou last minute dovolenou do Bulharska.

Last minute Bulharsko nabízí mnoho výhod:

  • Příznivé ceny: Za pivo nezaplatíte více než doma
  • Nové hotely: Bulharsko nabízí zrekonstruované nebo i zcela nové hotely ve velmi atraktivních oblastech na úpatí hor nebo přímo na pláži
  • Turistické stezky: Bulharsko má nespočet vynikajících tras, takže si na své last minute dovolené můžete i zasportovat.
  • Levná dovolená: Bulharsko je to cenově dostupný cíl pro každou kapsu.

Bulharsko je také známé svým rušným nočním životem v centrech měst. I mladí lidé sem často vyrážejí na levné zájezdy hlavně do letovisek Slunečné Pobřeží a Zlaté Písky. Noční život tady nabízí hodně zábavy a také velký výběr restaurací, barů, diskoték a nočních klubů.

Nezapomeňte navštívit také historické městečko Nesebar. Toto malebné místo je jedno z nejstarších měst v Evropě a je na Seznamu světového dědictví UNESCO. Najdete zde řeckou kulturu, a původní budovy a hradby z renesanční doby.

Už jste se rozhodli pro last minute Bulharsko? Na Sunmix.cz najdete obrovský výběr z nejlepších pobytů. Neodkládejte svůj pobyt u moře a vydejte se do Bulharska ještě tento měsíc s levnými last minute zájezdy od Sunmix.cz.

Vyberte si super last minute Bulharsko se Sunmix.cz

Na Sunmix.cz vždy najdete kompletní výběr všech last minute zájezdů do Bulharska i letecky. Vyberte si nejlevnější dovolenou, super last minute zájezd s nejdřívějším odjezdem a nebo váš oblíbený hotel v Bulharsku. Se Sunmix.cz vždy najdete přesně to, co hledáte.

Last minute Bulharsko
Last Minute
Všechny last minute