Last minute Chorvatsko

Do Chorvatska levně a snadno

Chorvatsko je už dlouhodobě jedničkou pro české turisty, kteří vyrážejí na dovolenou k moři. Ať už svoji dovolenou plánujete daleko dopředu nebo se nejraději poohlížíte po last minute zájezdech, Chorvatsko má co nabídnou pro každého. Chorvatská letoviska se rozkládají z velké části na pevnině, ale patří k nim také neuvěřitelných 1 185 okolních ostrovů.

Chorvatsko je pro české cestovatele jednou z nejbližších prázdninových destinací. Dovolená vás tak vyjde velmi levně a další koruny můžete ušetřit také na super last minute slevách. Dneska si dovolenou online vyberte, rovnou zaplaťte a třeba zítra už cestujte na chorvatské pláže.

Krásná příroda a kultura

Členité pobřeží, průzračná voda, zálivy a zátoky a pohostinná atmosféry. Tím vším Chorvaté lákají ročně tisíce turistů. Také díky středomořskému klimatu je last minute dovolená v Chorvatsku výbornou volbou. Z Istrijského poloostrova a regionu Dalmácie si můžete udělat mnoho výletů.

Na lodi můžete prozkoumat jednotlivé ostrovy, jako například Krk nebo si zajděte do vnitrozemí navštívit třeba Plitvická jezera, kde se natáčel dnes již kultovní film o Vinnetouovi, Poklad na Stříbrném jezeře. Kořeny chorvatské kultury sahají daleko do historie. Nezapomeňte proto navštívit starobylé centrum Dubrovníku, kde se natáčely některé scény z jednoho z nejpopulárnějších seriálů současnosti, Game of thrones (Hra o trůny) nebo krásný amfiteátr v Pule.

Last minute Chorvatsko pro každého

Levnou last minute dovolenou v Chorvatsku si můžete užít v apartmánech, kempech či v krásných all inclusive letoviscích na pobřeží. Díky velké nabídce si můžete být jisti, že zde bude něco právě pro vás i když si vybíráte z last minute zájezdů! Na nic nečekejte a vydejte se do Chorvatska se Sunmix.cz.

Last minute Chorvatsko
Last Minute
Všechny last minute