Last minute Istrie

Půvabné pobřeží

Půvabné Chorvatsko se rozprostírá podél břehů Jaderského moře. Poloostrov Istrii najdete na nejsevernější části chorvatského pobřeží. To z ní dělá jednu z absolutně nejbližších destinací pro letní dovolenou u moře.

Po silnici se na Istrii z českých hranic dostanete zhruba do sedmi hodin. Milovníci členitého pobřeží, průzračného modrého moře a malých soukromých pláží jsou zde určitě na správném místě! Když se ještě dnes rozhodnete pro last minute Istrii, už zítra nebo příští týden můžete být na pláži a nechat se ovívat svěžím mořským vánkem.

Italské stopy na Istrii

Istrie byla kdysi součástí Itálie, proto zde najdete mnoho italských vlivů a památek. Jako například krásné město Rovinj, kterému se přezdívá perla Istrie. Při návštěvě tohoto města máte pocit, jako byste se vrátili zpět v čase a byli na dovolené zároveň v Itálii. Další místa jako je Pula nesou také římský punc. Z Istrie navíc můžete snadno podniknout výlety lodí přímo do italských Benátek a navštívíte tak dvě nejpopulárnější přímořská letoviska během jedné dovolené.

Last minute Istrie

Nabídka levných dovolených dokonce i na last minute do Istrie je nepřeberná. Díky tomu i na poslední chvíli seženete na Istrii levnou dovolenou podle vašich představ.

Výlety

Během vaší last minute dovolené na Istrii samozřejmě nemusíte zůstávat jenom na jednom místě. Istrie má nejen mnoho pěkných měst jako Rovinj, Poreč, Pula, Medulin nebo Novigrad, ale také velmi krásné přírodní parky. Naplánujte si během svojí dovolené výlet a prozkoumejte i vnitrozemí Istrie. Pokud si moře na dovolené chcete užít co nejvíce, doporučujeme vydat se na oblíbený výlet lodí s proskleným dnem. Objevíte tak úžasný podmořský svět kolem Istrie.

Vyberte si last minute Istrii

Zajímá vás last minute zájezd na Istrii? Podívejte se na naši kompletní nabídku a vyberte si svou ideální dovolenou! Last minute pobyt na Istrii si můžete koupit během celé letní sezóny, protože v naší nabídce vždy najdete největší výběr zájezdů. Neváhejte a vyrazte na levnou dovolenou k moři na tolik oblíbenou Istrii.

Last minute Istrie
Last Minute
Všechny last minute