Last minute Dominikánská republika

Láká vás dovolená v Karibiku? Objevte exotické pláže Dominikánské republiky. Klidné průzračné vody a bílý písek si zamilujete okamžitě. Vybírejte z nabídek super last minute dovolených do Dominikánské republiky a už brzy se procházejte po luxusních plážích, osvěžujte se v průzračném moři a vyzkoušejte výtečnou kuchyni (mimochodem, určitě nezapomeňte na tamní tradiční polévku El Sancocho).

Co dalšího byste měli na last minute dovolené v Dominikánské republice vyzkoušet?

  • Potápění a šnorchlování v okolí ostrova Saona.
  • Jeep safari vnitrozemím Dominikánské republiky.
  • Jungle tour v národním parku Del Este.
  • Pozorování velryb v zátoce Samana (zejména v období od ledna do dubna).

Zimní exotická dovolená u moře

Stálé letní počasí dělá z Dominikánské republiky skvělou destinaci pro zimní exotickou dovolenou u moře. Když už máte plné zuby chladných a tmavých večerů a sychravého počasí, nečekejte na léto. Vyberte si last minute levnou dovolenou v Dominikánské republice a vyražte klidně hned. Vzdálenost téměř osm tisíc kilometrů překonáte za méně než půl dne. Z Prahy je tak doba letu do Dominikánské republiky kolem jedenácti hodin.

Vyberte si last minute v Dominikánské republice v těch nejlepších střediscích

Na stránkách Sunmix.cz najdete ty nejlepší hotely. Není náhoda, že se ostrov Hispaniola, na kterém Dominikánská republika leží, nazývá pozemských rájem. Užívejte si luxus, krásné bílé pláže a křišťálově čisté moře. Jděte si například zaplavat s delfíny, velrybami nebo objevit podmořský svět. Určitě potom neodmítnete odpočinek v luxusním wellness centru. Masáže, sauny a kosmetické procedury jsou zde na denním pořádku.

Last minute Dominikánská republika
Last Minute
Všechny last minute