Last minute Francie

V zimě si ve Francii užijete lyžování ve Francouzských Alpách a v létě můžete odpočívat na nádherných plážích v jižní části země. Francie je jednou z nejuniverzálnějších zemí pro cestování.

Lyžování ve Francii láká každý rok turisty z celé Evropy a stává se tak jednou z nejpopulárnějších lokalit pro zimní dovolenou. Paříž je město jako stvořené pro eurovíkendy a svým kouzlem dokáže učarovat cestovatelům po celý rok. Letní sezóna je pak ideální pro dovolenou u moře - ať už se vydáte na jih země ke Středozemnímu moři nebo si troufnete i k Atlantskému oceánu na západ Francie.

V nabídce last minute Francie si můžete vybrat z krásných kempů a rekreačních parků s bohatými animačními programy. Na last minute dovolenou ve Francii si jen sbalíte kufry a už zítra můžete být na cestě. Francie se zalíbí milovníkům zimních sportů, poznávacích zájezdů i pobytových dovolených.

Báječná dovolená v různých regionech

Francie má několik oblastí, které stojí za to navštívit. Pro opravdový nádech historie navštivte místa jako jsou Bretaň nebo Normandie. Dáváte možná přednost surfování? Pak se vydejte k atlantskému pobřeží v Akvitánii, kde se naučíte se svým prknem ovládnout vlny. Samozřejmě si můžete vybrat i z last minute zájezdů do Francie na pobřeží Cote d’Azur nebo Languedoc.

Eurovíkendy: Francie last minute

Chcete se vydat do Francie jen na krátký výlet? Potom určitě navštivte město lásky Paříž. Do Paříže se dostanete letadlem, autem, vlakem nebo i autobusem. Stačí si tedy vybrat vhodné datum, dopravní prostředek a už se můžete pomalu chystat do města lásky. A když už tu budete, nezapomeňte se podívat do slavného Disneylandu!

Last minute Francie
Last Minute
Všechny last minute