Last minute Itálie

Last minute Itálie pro skutečné požitkáře

Itálie představuje ideální destinaci pro letní dovolenou u moře, ale zároveň také nabízí řadu zasněžených areálů v období zimní sezóny. Vyhledávané turistické cíle jako Benátky, Řím nebo Milán zvou zase na návštěvu nebo prodloužený eurovíkend celoročně. Itálie, země sladkého života je zkrátka jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací.

Apeninský poloostrov, na kterém Itálie leží, je obklopen ze tří stran třemi moři - Tyrhénským, Jaderským a Jónským. Tato skvělá kombinace zaručuje, že dovolenou v Itálii si podle svého vkusu vybere každý. Dokonce i pokud s nákupem váháte a čekáte na poslední chvíli, last minute zájezdy do Itálie jsou v naší nabídce vždy dostupné a za výhodně levné ceny.

Last minute Itálie letecky nebo autem

Itálie, zejména její severní letoviska, jsou snadno dostupná autem. Na Sunmix.cz si můžete vybrat last minute dovolenou a vyrazit do Itálie třeba zítra nebo příští týden. Last minute Itálii letecky pak raději volí turisté, kteří vyrážejí na jih země nebo na známé italské ostrovy Sardinie a Sicílie.

Užijte si starověkou kulturu a nádhernou kopcovitou krajinu v Toskánsku. Dovolenou na pláži zkombinujte s návštěvou měst jako je Siena, Florencie nebo Řím. S last minute zájezdem do Itálie můžete zažít cokoliv. Ať už si chcete vychutnat dovolenou na pláži, ve městě nebo vyrazit lyžovat na hory. Vyberte si z naší nabídky Itálie last minute dovolenou přesně na míru.

Italská jezera a dovolená s dětmi

Pokud se chystáte na dovolenou do Itálie s dětmi, rozhodně nezapomeňtě na italská jezera. Jezera Como nebo Lago di Garda vám nabídnou mnoho pěkných kempů a rekreačních parků, kde strávíte pohodlnou a zajímavou rodinnou dovolenou. Snadno sem dojedete i vlastním autem a navíc jsou tyto prázdninové parky často zařízeny tak, aby se děti zabavily a rodiče si mohli odpočinout.

Rezervujte si last minute zájezd do Itálie se Sunmix.cz

Díky Sunmix.cz můžete svoji ideální dovolenou najít velmi rychle a snadno a navíc si ji hned i zaplatit. Podívejte se na nabídky last minute dovolené v Itálii a vyberte si skvělou a levnou dovolenou.

Last minute Itálie
Last Minute
Všechny last minute