Last minute Fuerteventura

Všestranný ostrov

Všestranný, okouzlující ostrov s příjemnými teplotami, který nabízí jednu z nejlepších dovolených na světě. Přesně taková je dovolená na Fuerteventuře. Užít si last minute dovolenou nebylo nikdy tak snadné jako je tomu na jednom z Kanárských ostrovů.

Nenajdete tady davy turistů ani přeplněné pláže, ale zato vás tady čekají krásné hotely, jedinečná příroda a velmi pohostinní lidé. Navíc je tady pořád co dělat, Fuerteventura je jeden velký zážitek.

Proto jestli jste ještě letos nevyrazili k moři, neodkládejte to na příští rok. Vyberte si last minute dovolenou na Fuerteventuře a zakrátko se už opalujte na tomto španělském ostrově. Pokud rádi objevujete exotická místa, mohly by vás zaujmout i sousední ostrovy jako Lanzarote, Tenerife nebo Gran Canaria.

Možnosti na vaší dovolené

Sníte o nádherné dovolené pod sluncem na klidné pláži s koktejlem v ruce? Nebo jste spíš milovníci aktivních výzev? V obou případech vám doporučujeme vyrazit na levnou dovolenou na last minute na Fuerteventuru. Zde si můžete naplno vychutnat koupání v průzračném modrém moři v Costa Calma, šnorchlování na ostrově Lobos nebo návštěvu pláže Papagayo Lanzarote. Svezte se na vodním skútru nebo se pusťte do surfování.

Počasí na Feurteventuře vás nikdy nezklame. Se svými více než třemi tisíci hodinami slunečního svitu ročně se tak řadí k celoroční dovolenkové destinaci.

Využijte možnost pronajmutí auta a prozkoumejte ostrov Fuerteventura na vlastní pěst. Vydejte se do starobylého hlavního města Betancuria, kde můžete spatřit krásný kostel anebo si odpočinout na ohromující pláži Jandia na jihu ostrova.

Jste milovníci zvířat? Vydejte se do Oasis Parku, a do nádherného zvířecího parku v La Lajita – zde uvidíte plazy, krokodýly a exotické ptactvo. Možnosti během vaší exotické last minute dovolené na Fuerteventuře na Kanárských ostrovech jsou téměř nekonečné!

Sháníte levnou dovolenou? Zájezdy last minute Fuerteventura jsou ideální

Chcete zažít všestrannost tohoto krásného ostrova? Pak si rezervujte last minute dovolenou na Fuerteventuře se Sunmix.cz. Díky tomu, že u nás najdete nejlepší nabídky, můžete cestovat za velmi atraktivní ceny. Vyberte si s námi dovolenou a leťte již tento měsíc k moři!

Last minute Fuerteventura
Last Minute
Všechny last minute